Arama sonuçları: *

1. F

i5 11400F için 350 TL soğutucu önerisi

Peki yükte kaç derecelerde seyreder ?
  2. F

i5 11400F için 350 TL soğutucu önerisi

Merhaba, i5 11400F işlemci kullanıcısıyım şu an stok fan ile kullanıyorum ve işlemciye yetemiyor. Ben de soğutucu almaya karar verdim. İlk olarak Snowman T6 almayı planlıyordum ancak kasama sığmamasından korktum. (kasamın CPU fan boşluğu 155 mm) Sizden rica 350 TL bandında bana soğutucu önerip...
  3. F

155mm soğutucu 155mm destekleyen kasaya sığar mı?

Merhaba arkadaşlar, sistemim için Snowman T6 Ultra soğutucu alacağım kasamın özelliklerine baktım 155mm yükseklik destekliyor soğutucunun yüksekliği de 155mm Kasama sığar mı bir de RAM'lerime değmez değil mi? RAM: TUF Gaming alliance 8x2GB yükseklik: 3cm. Kasa: Gamepower mhytril. Anakart...
  4. F

i5 11400f için kule tipi soğutma tavsiyesi

Merhaba dostlar sistemimde i5 11400F işlemcisi mevcut ve stok fanla kullanıyorum stok fan bu işlemciye yetemiyor sizden ricam bana güzel bir kule soğutma tavsiye edebilirmisiniz? bir de sizden isteğim ramlerime temas etmese çok minnettar kalırııım :D RAM'lerim: TUF Gaming alliance 8x2 16 GB...
  5. F

Snowman T6, H510M-K sisteme sığar mı

Soğutma performansı nasıl peki i5 11400f için yeterli olabilir mi
  6. F

Snowman T6, H510M-K sisteme sığar mı

Merhaba arkadaşlar, işlemci soğutması için Snowman T6 almayı planlıyorum ama sistemimde RAM'lerimin üzerini işgal etmesinden korkuyorum. RAM'lerim: TUF Gaming alliance 8x2 16 GB. Anakartım: H-510M-K Kasam: Gamepower mhytril.
  7. F

Çözüldü✓ i5 11400F için kule tipi soğutma önerisi

gülü seven dikenine katlanır gibi bişey oluyo böyle.
  8. F

aldım üründe bu ...
  9. F

Arkadaşlar herhangi bir bilginiz varsa beni yükte kaç derecede tutabilir ? ve benim ramlerimin üstüne baskı yapmaz değil mi Anakartım : H510M Ramlerim:Tuf alliance
  10. F

Çok teşekkürler :) Peki sıcaklık değerlerim nasıl olur ?
  11. F

Selam dostlar, birkaç hafta önce bir hazır sistem aldım ama içinde i5 11400F olduğu için stok soğutucu yetmiyor sizden ricam bana F/P olarak 500TL bütçesinde beni 70 C De tutabilecek bir kule tipi soğutucu bulmanızı istiyorum ben birkaç tane kendimce araştırarak buldum ama sizde dokunuşunuzu...
Top Bottom