Arama sonuçları: *

1. K

Türknet 1000mbps nasıl geçerim?

teşekkürler sağolun
  2. K

Türknet 1000mbps nasıl geçerim?

şu anda türknet kullanıyorum 100mbps fakat altyapı sorgulama yaptığımda 1000mbps gigafiber hızı destekliyor bilen varsa 1000mbpsye nasıl geçerim
  3. K

20-25k arası oyuncu laptop önerisi

20 25k arası bütçem var güzel bi oyuncu laptopu tavsiye edermisiniz oyun için
  4. K

Yardım forza horizon 4 devam et butonuna basdıktan sonra oyundan atma

sorun hiç beklediğim yerden gelmedi xbox uygulaması güncel değilmiş güncelledim ve oldu
  5. K

Yardım forza horizon 4 devam et butonuna basdıktan sonra oyundan atma

forza horizon 4 ü 2saat oynadım yarış bittikten sonra birden oyundn attı ve ondan sonra ne kadar denesemde oyuna girdikten sonra devam et tuşuna basıyorum introun yarısında oyundan atıyor ne denediysem olmadı oly görüntülyicisnden baktım 0xc0000005 bu kodu verdi.
  6. K

Logitech f310 titreşim ekleme

Elimde logitechin f310u var bu kolun titreşimli hali olan modeli f510 modeli ile karşılaştırdım Titreşim motorlarının lehim yuvalarının aynısı f310dada var bende başka bi koldan iki tane motoru benim koluma lehimledim yuvasıda vardı yuvayada oturttum ve kapattım fakat bunu yazılımsal olarak...
  7. K

Logitech f310 kablo nasıl değişirim

Normal gamepadlerde 4 giriş olur bunda 5kablo girişi var nasıl başka kablo bağlarım buna
  8. K

Yardım Laptopa harici ekran kartı takılırmı

Darboğaz yaparmı bide hangi ekran kartı uygun olur
  9. K

Yardım Laptopa harici ekran kartı takılırmı

Laptopun modeli acer Swift 3 işlemcisi ryzen 5 4500u bu laptopa ekran kartı takılırmı takılırsa hangi ekran kartı takılır bilgisi olan varmı
  10. K

Yardım Geforce now takılma sorunu

İnternetim 100mbs türknet, görüntü çok iyi fakat çok takılma oluyor premium aldım ama bu sırunla karşılaştım yardım edebilecek biri varmı
  11. K

Çözüldü✓ Sahibinden Paramguvende

Bence olursun çünkü elinde bi kanıt oluyo
  12. K

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Ben bunu önceden windows 10da yapmıştım sonra formatlamadan windows 11e geçiş yaptım şu an bi sıkıntı yok 1657053610 Ben win 10 da yapmıştım sonra update kısmından win11e yukselttim çalışıyo sıkıntı yok
  13. K

❌İndirim Bitti! GTX 1660 Süper 3.999TL

Evet pardon ben yanlış ekran kartıyla karıştırmışım haklısın bende biraz araştırdım gerçekten ısınıyo
  14. K

Arac icin sarj cihazi lazim.

Ya yüz liraya yakın fiyatlarda baseus var bildiğim kadarıyla iyi bir marka
  15. K

Yardım LAPTOPDA İŞLEMCİNİN WATT DEĞERİ NASIL YÜKSELTİLİR

Bi kaç tane uygulama denedim fakat olmadi nasıl yapıldığını bilen varmı
  16. K

❌İndirim Bitti! GTX 1660 Süper 3.999TL

Donanım arşivi test yaptığında arada uçurum yoktu tek fanlı olmasına rağmen
  17. K

🔥İndirim Biostar amd RX6500XT 3399TL

Ben yinede atıyım dedim tercih meselesi
  18. K

Asus için demiş galiba
  19. K

BİOSTAR Amd rx6500xt 3399 TL https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-biostar-amd-radeon-rx-6500-xt-va65x6ra46-4-gb-gddr6-64-bit-fiyati,1716661552.html
Top Bottom