Arama sonuçları: *

1. mehmeteser

₺616 - Ajazz AK680 Mekanik Klavye

siparişi iptal etmedikleri sürece sıkıntı yok. 1704303363 bangır bangır bağırdılar hocam.
  2. mehmeteser

₺616 - Ajazz AK680 Mekanik Klavye

nasıl yani? aldınız sonrasında mail geldi yoksa almadan önce bir soru mu sordunuz?
  3. mehmeteser

Redmi note 12 pro'ya imei repair yapılır mı?

Telefonum kapanmak üzere imei atmak durumdayım. Evde atabilir miyim? Bilgisayardan anlıyorum telefoncuda açtıracak param yok.
  4. mehmeteser

Aldığım bilgisayar nasıl?

12.5k. 1682267232 Cyberpunk,gta5,valorant, Horizon 4. Hepsini max ayarlada akıcı oynuyorum.
  5. mehmeteser

3000 TL monitör önerisi

Memnunsanız bunu düşünüyorum
  6. mehmeteser

3000 TL monitör önerisi

O kadar çıkamam hocam maalesef.
  7. mehmeteser

3000 TL monitör önerisi

Gaming gen'de de 50 lira daha ucuz galiba bunu alacağım m
  8. mehmeteser

3000 TL monitör önerisi

Yeni sistemime monitör arayışındayım. Oyun amaçlı olsun yeterli. Minimum 120 Hz. Ekran kartı: RTX 3060 12 GB. Tercihen Amazon olursa mükemmel olur. Önceliğim Amazon. Trendyol ve Hepsiburada'nın kendi sattığı ürün ise olabilir.
  9. mehmeteser

Dark vs Hadron HDMI to VGA dönüştürücü

Aktif dönüştürücülerde dahili çip bulunuyor. Sebebi: dijital sinyali analoga çevirmek için m
  10. mehmeteser

Aktif mi? Evet daha kaliteli hissiyat veriyor ama önemli olan pasif olmaması.
  11. mehmeteser

Hadron'un bu dönüştürücüsünü aldım. Ancak aktif veya pasif olduğunu hiçbir kaynaktan öğrenemedim. Siparişi verdikten sonra içime kurt düştü "aktif" ibareli dark marka döndürücü aldım. Bugün ikisi de geldi. İkisi de çalışıyor ama bilemedim hangisi daha kaliteli, hangisi daha az kayıpla görüntü...
  12. mehmeteser

Aldığım çoklayıcı akım korumalı mı?

Bu çoklayıcıyı aldım. Akım korumalı mı?
  13. mehmeteser

10K toplama PC tavsiyesi

Ben Atlas pro aldım 13k'ya. Şuan 18 olmuş. Büyük fırsattı.
  14. mehmeteser

Kötü PSU'yu korumalı priz korur mu?

Abdullah hocam teşekkürler. Belki anlarsınız öğrencinin bilgisayar almasını. Daha sistem gelmeden geceleri uyuyamıyorum düşünmekten. Taksidi bitmeden Allah korusun bir şey olursa babamı düşünemiyorum. Bunun hakkında video gelirse güzel olabilir. Çok seviliyorsun kolay gelsin🥰
  15. mehmeteser

Linkteki priz akım korumalı mı hocam?
  16. mehmeteser

Fazla anlamıyorum. Üstüne koyup FSP alamadım.
  17. mehmeteser

Herkes çok kötülemiş. İçime büyük kurt düştü...
  18. mehmeteser

Paramın hepsini yeni sisteme harcadım çok gerginim. Kasada Rampage'in 80+ Bronze 650W PSU var. Bu priz bir nebze de olsa korur mu? Forumu okurken Çok içim daraldı herkes kötülemiş. Şu an değiştirme ihtimalim yok. 3-4 ay idare eder mi risk büyük mü?
  19. mehmeteser

Aldığım HDMI to VGA doğru mu?

https://ty.gl/uak6z2scyk Bu dönüştürücüyü aldım. Ekran kartım rtx 3060. Monitör VGA. Çalışır mı? Çalışmazsa iade edeceğim.
Top Bottom