Arama sonuçları: *

1. ibobaran6333

BENQ garanti süreci nasıl işliyor?

Arkadaslar merhaba, monitörümde ghost screen var sanirsam beyaz cizgi gibi gozukuyor. K(benq xl2411k).Benq zowie monitorumu garantiye gondermek istiyorum. Sanirim tr servisi tecpro firmasiymis. Biraz arastirdim hic iyi yorumlar goremedim. Monitor u kirik cizik gonderdikleri olmus, Sorun yok...
  2. ibobaran6333

Yardım Garanti için İtopya mı Cooler Master mı

Arkadaşlar 1.5 sene önce itopya dan Cooler Master ck530 v2 almistim. Bi kaç ay önce bazı tuşlar basmamaya başladı. Temizleyince falan düzelmişti biraz ama şuan baya kötü oldu temizlesemde bi ise yaramıyor w,m yön tuşları,esc falan baya gitti. Şimdi ben bunu garantiye yollicam. İtopyaya mi...
  3. ibobaran6333

4k Bütçe TV önerisi (smart TV)

Merhaba arkadaslar Netflix,Disney plus,twitch,YouTube gibi uygulamalar için tv almayı düşünüyorum android tv bakıyordum şu iki tv arasında kaldım ama merak ettiğim bir şey var smart tv ile android tv aynı şey mi ne farkı var (birinde düz smart yazıyor diğerinde android smart tv yazjyor) birde bu...
  4. ibobaran6333

Coolermaster CK530 V2 Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır klavye arayışındayım ve galiba sonunda buldum Coolermaster CK530 V2 çıkmış tam bütçeme uygun hoşumada gitti tkl olması özellikle baya hoşuma gitti ama kafam karışık bi kaç soru sormak istiyorum çünkü bütçem ne kadar yetsede pahalı bi klavye sonradan değiştirme...
  5. ibobaran6333

Gaming gen tr guvenilirmi

Arkadaşlar gaming gen tr güvenilir mi? alisveris yapan varmı garanti durumları nasıl kaç günde geldi urunleriniz
  6. ibobaran6333

Pc Açılmıyor Lütfen yardım edin

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun sabah pc yi tamamlamıştım denedim ve açılmıştı hiç bi sorun olmadan neyse sonra kapadım windows kurmak için eski pc den flaş i hazırladım neyse bi pc yi acayim dedim açılmıyor görüntü gelmiyor anakart daki sarı ışık yanıp sonuyo ve normalde açtığımda fanlar aynı...
  7. ibobaran6333

SSD mi Değiştirmelimiyim?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır pc toplamaya çalısıyorum hatırlayan olursa belki sanırsam 2 ay önce james doneky 480gb ssd hakkında bi konu açmıstım almalımıyım almamalımıyım diye birçok foruma gruba buraya sordum neredeyse yarı yarıya idi bazıları almamamı onerdi kronik sorunlu dediler bazılar...
  8. ibobaran6333

Maks 600tl ye Red Switch Mekanik Klavye

Arkadaşlar maks 600tl olma üzere red switch önerbileceginiz bi klavye varmı aklımda ogre calypso falan varda daha iyileri varmı 600tl yi geçmeden önerebilirmisiniz
  9. ibobaran6333

İndirimli Ryzen 5 3600

Arkadaşlar suan 2 parçam kaldı pc için bi harrdisk bide işlemci harddisk kolay onu sonra alsamda olur ama şu Allahın cezası r5 3600 bi indirime girmedi sırf şunun için beklıyorum 1 aydır sadece bi kere cuma indiriminde gördüm onuda tam onayladım hata verdi stok tükendi hiç indirimde yokmu...
  10. ibobaran6333

Corsair h45 sivi sogutma nasil

Arkadaşlar corsair h45 sivi sogutma nasil çok sesli çalışıyormu 300 250 ye düşerse almayı dusunuyoru.
  11. ibobaran6333

1500tl Ryzen 5 3600 Alınır mı?

Arkadaşlar bu fiyata alınır mı?? yoksa indirimde daha fazla düşermi cuma indirimleri hariç çünkü onları yetişemıyorum.
  12. ibobaran6333

İndirimde R5 3600 Varmı?

Arkadaşlar indirimde r5 3600 varmı? cuma gününü bekle demeyin iki kere denedim yetişemedim başka nerelerde düşüyo iyi fiyatlara hatta şuan inedirimde varmı? kaç TL ye bulursam uygun 1500 e buldum bi yerde uygunmu daha bekleyeyimmi?
  13. ibobaran6333

Abdullah Abi Monitorlerin Panelleri Hakkında Video Yapmalı

Arkadaşlar sizcede Abdullah abi monitorlerin panelleriyle alakalı bi video yapması lazım değil mi? Hem forumda bu kadar aklı karışık insan varken hangi panel ne için kullanılmalı ya da hangi panel tercih edilmeli gibi bi video yapsa sizcede çok iyi olmazmı? Oyun oynayanlar hangi paneli ya da...
  14. ibobaran6333

Sizce R5 3600+ 300tl bi sogutucu mu yoksa 3600x mi

Arkadaşlar hangisini yapmam daha dogru olur render yayın ve oyun için
  15. ibobaran6333

Zowie EC1 Vs Logitech G403 Prodigy

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda iki mouse arasında kaldım biri logitech g403 prodigy diğeri ise zowie ec1 ben az çok karşılaştırdım sensörleri aynı malzeme kalitesi olarak ikiside kaliteli baya bi arada kaldım g403 prodigy i medimarkt da denedim elime tam oturdu ec1 i deneyemedim ama...
  16. ibobaran6333

Msı Core Frozr S Termal Macun Çıkıyor mu?

Arkadaşlar bu sogtucudan termal macun çıkıyormu
  17. ibobaran6333

R5 3600 için maks 300tl sogutucu

Arkadaşlar ryzen 5 3600 için maks 300tl ye güzel bir sogutucu öneririmisiniz render yayın ve oyun için aklımda msı frozr s var 300 e düşüyo bazen alayım mı sizce bunu yoksa bu fiyatlarda daha iyi bir şey varmı?
  18. ibobaran6333

Abdullah abi neden logitech ekipmanlarını incelemıyo

Arkadaşlar aradım aradım bir tanecik videodan başka bulamadım Abdullah abi neden logitech ürünlerini incelemeyi bi sebebi mi var
  19. ibobaran6333

r5 3600 için t6 ultra fan vs max 300tl başka fan

arkadaşlar sizce nasıl yapayım bu arada render ve yayında yapacagım hangisini tecih edeyim
  20. ibobaran6333

R5 3600+300tl sogutucu VS r5 3600x (Özellikle yayın için hangisi daha uygun olur)

Arkadaşlar özellikle yayın ve oyun için r5 3600 + 300tl ye bi fanmı alayım yoksa sadece r5 3600x mi dediğim gibi yayın ve render falan yapacagım
Top Bottom