Arama sonuçları: *

1. D

2. El oyuncu koltuğu alınır mı?

fiyat nedir
  2. D

🔥İndirim RTX 3070 TI 15.000 TL

Kimseye zorla aldırılmıyor hocam şunun yerine şu kartı alırsın vesaire gibi yorumları öneri isteyenlere saklayın ben almayı düşünen olursa daha uyguna alabilsin diye açtım konuyu zaten gpu alacak birisi araştırmadan en azından bi youtube videosundan testlerine bakmadan almaz özellikle şu konuya...
  3. D

🔥İndirim RTX 3070 TI 15.000 TL

Satıcısının puanı iyi piyasa fiyatına görede uygun Link
  4. D

🔥İndirim TYD 8/128GB Android Tablet 2642TL🔥🔥Amazon

sen sıkıntılı mısın bilader kolay gelsin kargosu ekole bağlı bi kargo yurtdışı ürünlerindede kolay gelsin ile gelebiliyor şu an o ürün tr sınırları içerisinde değil yani amazon aliexpress cart curt fark etmez sim kart girişi olan bi ürünü gümrükten geçiremezsin git mevzuatı oku 16 17 yaşında...
  5. D

evet gümrükten hiçbir şekilde alamıyorsun ürünü patlıyor elinde kısaca
  6. D

SIM girişi var dostum gümrükten geçmez bu
  7. D

Yardım Bu mouse alınır mı??

m800 çok çok daha iyi bir mouse bence bütçe problemin yoksa kullanmaya devam et
  8. D

Arkadaşlar nasıl kasa sizce alınır mı?

https://www.trendyol.com/revenge/nova-beyaz-3-rgb-fanli-temperli-cam-panel-bos-m-atx-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-806026815?boutiqueId=61&merchantId=889284 Bir süredir bu kasayı almayı düşünüyorum fakat hiçbir incelemesini bulamadım sizce nasıldır ayrıca bu tür beyaz kasa öneriside alabilirim
  9. D

Hangi monitörü almalıyım çok arada kaldım?

hocam bunun görünüşünü pek beğenemiyorum ayakları vesaire hiç estetik gelmiyor gözüme önerebileceğin başka bir model var mıdır
  10. D

Hangi monitörü almalıyım çok arada kaldım?

Yeni bir monitör almayı düşünüyorum fakat 2 model arasında kaldım 1-)...
  11. D

Forza horizon 4 ultimate edition ve ultimate eklenti yığını aynı mı

bende bundan bahsediyorum kanka aynı içerikleri gösteriyor ama eklenti yığını 75 TL %50 indirimi var
  12. D

kanka ultimate eklenti yığını indirimde onu mu öneriyosun yani
  13. D

ikisi de aynı mı yoksa farklı mı farklı ise farkları neler hangisi alınmalıdır
  14. D

i5 11400f mi i3 12100f mi

kararsız kaldım hangisinin performansı daha iyi
Top Bottom