Arama sonuçları: *

1. H

Satılık valo hesabı kaç tl eder?

eyvallah
  2. H

ben derdimi anlatamadım herhalde ben bağımlıyım kendi hakkımdaki düşüncelerim bunlar sadece fiyat sormuştum ne kadar eder diye konu buraya nasıl geldi
  3. H

18 yaşındayım kurtulmak istiyorum
  4. H

bilmediğim için soruyorum :q beklentim yok bilgi almaya çalışıyorum
  5. H

artık oyun yaşım geçti bilgisayarımı satacağım tahmini ne kadar eder hayattan bezdim evden çıkmıyorum koltuğa kök bağladım psikolojim bozuk sıkıntılarım var hacı satmazsam delireceğim
  6. H

Valorant hesabim kac para eder

nereden baksan sadece phantom 2000tl yapıyor ama alıcısını bulmak çok zor valo hesaplarında geri çekme olduğu için
  7. H

Rank:Yücelik2 Skinler: Vandal:RGX vandal. Champions 2023 vandal Phantom:Radiant entertaintment Operatör:Radiant entertaintment buldog:Protokol sheriff:Neofrontier bıçak :RGX pro kelebek oyunu bırakacağım için satmayı düşünüyorum fiyatı ne eder hiçbir türlü bilgim yok ilan vereceğim ortalama...
  8. H

Çözüldü✓ Sahibindende bulduğum sistem alınır mı??fiyat olarak iyi mi?????

yarın gidim göreceğim internet kafede oyun oynadığım için normalde iğrenmem :D dediğim şu 30kya her şey dahil bunun performansından iyi sistem toplanırmı nvidia olması şart
  9. H

garanti var 1sene 3ay 1708185681 tüm parçalarda varmış dedi
  10. H

bu fotosunu attığım sistem birebir kaç eder max ona göre fiyat teklif edeceğim
  11. H

ama bunda kulaklık mouse klavye monitör dahil diye ucuz gözüktü
  12. H

böyle bir sistemin ortalama fiyatı nedir hocam?
  13. H

Arkadaşlar böyle bir sistem buldum güzel gibi duruyor fiyatını pek anlayamadım yardımcı olurmusunuz alınır mı???? 1708185202 alt kısımda özellikler falan yazıyor
  14. H

Ekrankartım ısınıyor

teşekkürler
  15. H

Ekrankartım ısınıyor

ekran kartı 5 gün önce alındı crackli oyun indirdim ondan olduğunu düşünüyorum virüs taramada hiçbirşey çıkmıyor 1688409273 yaptım max 72 dereceye ccıkıyor
  16. H

Ekrankartım ısınıyor

3 günde değişmesi imkansız evin içi hep 20 derece ama
  17. H

Ekrankartım ısınıyor

ekran kartım boşta 30 35 derece arası çalışırken şuanda 55 derecede çalışıyor googleya girdiğimde arada bir find it pro açılıyor malwarebytesda taradığımda hiçbirşey çıkmıyor Ekran kartım: İnno3d 3060ti 256bit acil yardım edin lütfen
  18. H

Ankara Ulus bit pazarı

Önclikle merhaba arkadaşla ankara ulus tarafında bit pazarı varmı varsa nerede ve hangi günler açık elektronik parça bakacağım mouse klavye falan
  19. H

Samsung galaxy a51 sorgulama

2hafta önce telefonu yetkili servise yaptırdım parça 6 ay garantili dendi elime ne fatura nede belge verdiler napmlayım nereden sorgulatmalıyım
Top Bottom