Arama sonuçları: *

• Users: hidir
  • Order by date
  1. H

Okul Akıllı tahtalardaki E-kilit kırma

Tahtanın sol altından sağa kaydırıp oradan yeni masaüstü açıyorduk o şekilde dosyalara erişebiliyorduk ancak görev çubuğu aktif olmuyordu ve kısa süreliydi ( 3 dakika falan) 1704457271 Daha sonra bir hocamızın flashından taskkill komutu içeren bir .bat dosyasını yedek diske attık. Ancak yasal...
  2. H

İnternetimin Hızı Şaka mı? Saniyede 846 mbit!

Bizim buraya 5 yıla gelmez
  3. H

STEAM USD GEÇMEDEN SON ŞANS !!! OYUN ÖNERİLERİ

stranded deep epic games te 33 tl
  4. H

Çamaşır makinesinde yıkanan İstanbul kart bozulur mu ?

Belvan kartımı (van belediyesinin) makinede unutmuştum hiç bir şey olmadı. Ondan önce de cebimde yamulmuştu elimle düzelttim yine hiç bir şey olmadı.
  5. H

Craftrise neden kasıyor?

peki bunu düzeltmenin yolu var mı
  6. H

Craftrise neden kasıyor?

hocam kapalı fps kısıtlaması yok zaten başta dediğim gibi tüm ayarları yaptım.
  7. H

Craftrise neden kasıyor?

yaptım hocam
  8. H

Craftrise neden kasıyor?

Sonoyuncudan 250 fps civarı almama rağmen craftrise da en fazla 60 fps alıyorum. İşlemci: İntel İ5 3210m 2.5 Ghz ekran kartı: İntel hd graphics 4000 ram: 4 gb 1600 mhz depolama: 480gb kioxia exceria sata ssd Tüm hızlandırma ayarlarını oyun içi ve oyun dışında yaptım
  9. H

CSGO oynarken cpu çok sıcak

Galiba ben bu süreyi çok aşmışım. Sebebi bu olsa gerek. Cevabınız için teşekkür ederim.
  10. H

sanırım 4 sene önce bakım yapıldı bilgisayarı 2013 te almıştım 1683994402 macun değişimi ne kadar yılda bir yapılır?
  11. H

CSGO oynuyordum sıcaklığa bir bakayım dedim 100 derece olmuş :D neden böyle oldu? HP Pavilion g6 kullanıyorum
  12. H

Proje notu önemli mi?

Arkadaşlar ben edebiyattan proje aldım. Üşengeçliğimden yapmadım. Sizce edebiyat hocası proje notumu G girse ortalamamı düşürür mü?
  13. H

Ram ve ssd yukseltme

bilgisayarın ne kadar destekliyorsa ona göre ram al
  14. H

HackTool:Win32/AutoKMS

Etkinleştirme yaparken cmd kullanılır google a cmd ile windows etkinleştirme yazsanız çıkıyor zaten 1680988364 https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-korsan-yolla-etkinlestirilmis-cihazlarin-korsan-lisansini-kaldirma-rehberi.659936/ Burada bir arkadaş anlatmış
  15. H

Orijinal batarya ile muadili farkı

Kullandığım laptop: hp pavilion g6 Elimde ömrü dolmuş bir orijinal batarya var internetten bakarken onunla karşılaştırdım orijinalini bulamadım muadilleri tek var muadilini kullanırsam sıkıntı olur mu?
  16. H

Çözüldü✓ Gmail hesabım saldırıya uğradı

Hesaba eriştikten sonra cihazlarınız kısmından cihazı kaldırın 1675250391 Hocam dediğim gibi şifreyi değiştirdikten sonra cihazlar kısmından kaldırdınız mı?
  17. H

ekran klavyesini algılayan keylogger türleri de var ne yazıkki
  18. H

Şifreni içinde keylogger bulunan pc den değiştirdiyseniz hesabınız yine çalınır. İçinde keylogger olmayan bir cihazdan şifrenizi değiştirin.
  19. H

Ders Çalışma İsteği Duymuyorum

Merhaba arkadaşında dediği gibi arkadaş ortamı çok önemli ben lgs den düşük aldım şuanda orta düzeyde lise de okuyorum derste tuhaf hareketler yapıp dersi kaynatanlar vs. var öyle ki adamlar geleceğini gram düşünmüyor bu seferde ortada 1 2 kişi kalıyor geleceğini düşünen öyle de olunca onlarda...
  20. H

TC kimliğim biliniyor

korkma kendini havalı zanneden birisi işte
Top Bottom