Arama sonuçları: *

• Users: C4sper
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C4sper

Yardım Anakart önerilerinizi bekliyorum

Ben AMD ryzen 5 5500 kullanıyorum şuanda anakart alacağım ve am4 olsun (OC) YAPABİLECEĞİM ileriki zamanda da işlemci alacağım ryzen 9 işlemci destekleyecek anakart Arıyorum. Önerileri bekliyorum.
  2. C4sper

Biri Yardım Etsin Mouse Klavye sorunu!

Valorant oynarken hem klavyem hemde mousem kısa süreli gidip geliyor maç ortasında sanki usb çıkar gibi olup geri geliyor acayip sinirlerim bozuldu yarıdım edin. NOT: bu her gün tekrarlanıyor. Çoğu zaman 3 4 kez oluyor.
  3. C4sper

Yardım Fps Oyunu İçin Kablosuz Mouse ?

Arkadaşlar fps oyunu için lol, valorant , csgo gibi oyunları oynuyacağım rahat kablosuz mouse önerisi istiyorum. Şuanda Kullandığım mouse: Hyperx Pulsefire Haste
  4. C4sper

Yardım Kulaklık olarak hangisi iyi?

Hyperx mi iyi veya Logitech mi iyi?
  5. C4sper

Yardım Logitech marka kulaklık önerisi ?

Arkadaşlar Logitech serisi kulaklıkta bildiğiniz iyi bir seri varmı? veya başka bir markada önerir misiniz fiyat fark etmez.
  6. C4sper

Öneri Logitech serisi kulaklıkta hangisi alınmalıdır?

G635 mi G933 mü Biraz öneri verir misiniz arkadaşlar?
  7. C4sper

Öneri Kulaklık seçiminde yardımcı olur musunu?

Gameboster medusa 7.1 mi ? Gameboster Medusa 7.1 Rainbow mu? James Donkey 720 mi? Arkadaşlar 500tl bütçe fiyat performans olarak bilgi verir misiniz? Sizce hangisi alınmalıdır. Varsa önereceğiniz 7.1 driverli kulaklık?
  8. C4sper

Yardım Arkadaşlar Mini Klavye %60 Boy Önerir Misiniz?

Arkadaşlar mini klavye alacağım fakat ne alacağımı bilmiyorum öneri olarak bildiğiniz f/p klavye var mı?
  9. C4sper

Yardım 7.1 Oyuncu kulaklığı f/p

Arkadaşlar kulaklık arıyorum 7.1 valorant için sizce hangi kulaklık alınmalı yayın açmayı düşünüyorum ona göre yorum yaparsanız sevinirim.
  10. C4sper

Öneri Oyuncu Mouse Önerisi IPS DEĞERİ YÜKSEK

Arkadaşlar ıps değeri rahat kullanımı olan bir mouse önersi olan varmı? Not: (hyperx pulsefire haste aldım fakat arzalı çıktı iade ettim fiyatı yükseldi alamıyorum )
  11. C4sper

Yardım Hyperx Pulsefire Hase Aldım Ancak Sorunlu Çıktı

hyperx pulsefire haste mouse aldım sorunlu çıktı garantisi var ne yapabilirim acil yardım servisi nerede
  12. C4sper

Ryzen 5 5600 lü sistem

Arkadaşlar ryzen 5 5600 hazır sistem ekran dahil 144 veya 165 hz olcak şekilde önerisi olan var mı ekran kartı 8 gb veya 6
  13. C4sper

Hazır sistem önerisi ryzen 5 5600

Arkadaşlar ryzen 5 5600 rtx 3050 8gb hazır sistem ekran dahil 144 veya 165 hz olcak şekilde önerisi olan
Top Bottom