Arama sonuçları: *

1. Frongba

Bu Hazır Sistem Alınır mı?

Yok amacım mükemmel sistem bulmak değil zaten Darboğaz yapmasın bir de psu patlamasın yeter.
  2. Frongba

Kusura Bakmayın linki atmayı unutmuşum https://www.itopya.com/hype-unointel-core-i3-10100fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb8gb-ddr4480gb-ssdgaming-bilgisaya_h17020#kategori_25
  3. Frongba

Öncelikle işlemci ekran kartına darboğaz yapar mı? Psu yeterli midir? Bu fiyata daha iyisi bulunabilir mi? https://www.itopya.com/hype-unointel-core-i3-10100fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb8gb-ddr4480gb-ssdgaming-bilgisaya_h17020#kategori_25
  4. Frongba

RX 6500XT ALINIR MI?

Toplamayı düşündüğüm sistem; RX 6500XT Intel I3 12100F Gigabyte H610M Anakart Corsair Vengeance 8gb 3200Mhz(daha sonra bir 8gb daha eklenecek) Seagate B. 1TB hdd Corsair CV650 psu GPU Sisteme Ne Kadar Uygun? Bu fiyata daha iyi bir GPU alınır mı?
  5. Frongba

VW Jetta hakkında neler düşünüyorsunuz?

Orta düzeyli Avrupa arabaları önermem.
  6. Frongba

12-13k bütçe oyuncu laptopu

Bütçeni aşabiliyorsan bunu almanı şiddetle tavsiye ederim...
  7. Frongba

deathadder v2 mini linki istiyorum

Bende yeni modellerini kullanıyorum zaten el ile girince düzelttim sıkıntı yok şu an ama garantisi gitti işte.
  8. Frongba

Ben Basilisk modelinde yok diye biliyorum. V2 ve Essential kullanmıştım 2 mouse'da scroll jump yaşadım.
  9. Frongba

Bence Razer alma scroll kronik arızalı deathadder modellerde.
  10. Frongba

Sürekli Olan PC Açılmama Sorunu ve Çözümü?

Benim düşüncem o yönde.
  11. Frongba

Ram belleklerden kaynaklansaydı yüksek ihtimalle yırtılmalar olurdu.
  12. Frongba

İNDİRİM BİTTİ!! Trendyol'da RTX 3060 8299 TL!!!

Ben milletin ne alıp almayacağına karışmadım. Ayrıca AMD'nin driverlarının bozuk olduğunu kabul etmelisin. İster güncel ,ister eski driver. Fanboyluk yapmıyorum. Hangisi mantıklıysa onu söylüyorum. Amd pişmanlık nedenidir (Radeon). Amd için söyleyebildiğin tek şey FSR. Nvidia'da var zaten Image...
  13. Frongba

İNDİRİM BİTTİ!! Trendyol'da RTX 3060 8299 TL!!!

Bu NVIDIA fanboyluğu değil. AMD'nin driver'ı bozuk. Tek sebep bu da değil Nvidia çok daha fazla hizmet sunuyor. Adamlar ses hizmeti bile sunuyor. Kesinlikle Nvidia kartlar Radeon'a göre mükemmeldir. "wattman." Nvidia RTX özelliğinin yanında Dlss teknolojisini de sunuyor...
  14. Frongba

"Çözüm önerim? GPU frekansını 100 MHz aşağıya çekin ya da biraz voltajı artırın. Özetle, GPU'yu daha kararlı çalışacak hale getirin."
  15. Frongba

Sağlam ve soğtucusu iyi olan leptop önerisi?

Kullanım amacın ne olacak? Sağlamlıktan kastın donanımsal olarak mı yoksa kasa sağlamlığı mı?
Top Bottom