Arama sonuçları: *

1. H

DA İncehesap Sistem çıktı

Bu da gol değil :(
  2. H

3060'lı Toplama sistem

Evet bende pch dan 3060 gelir diye çok heveslenmiştim ama uygun olur diye.Hafta sonuna da bakıp gelmezse bu tip bişi toplayıp geçicem dolar artık coşacak gibi yerinde durmaz.Bunları bile ararız sanki.
  3. H

3060'lı Toplama sistem

Arkadaşlar selam, Kendim nacizhane böyle bir kasa topladım.Artı ve eksileri ile değerlendirirmisiniz.Bu konuda benden çok daha tecrübeli ve bilgili insanlar olduğunu biliyorum.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Bu doğrultuda artık hazır bir sistem mi alayım yoksa tek tek mi toplayayım karar verip...
  4. H

PC HOCASI PCH Barit 🔥🔥

Bende bir hevesle zıpladım sisteme ama hep aynı bileşenler artık sıktı.Bütçem var ben bekleyeceğim hafta sonunu bakalım daha iyi mi daha kötü mü görücem.Alacak olan arkadaşlara hayırlı olsun şimdide.
  5. H

PC Hocası Yeni Sistem Bugün Geliyormuş!

Geçen seferki gibi bişi çıkar da yakalayabilirsek.
  6. H

Sinerji Sargas vs Hero Pc Hocası

Tam şu an bende bunlara bakıyordum :) 1662801602 Tek tek toplamada sinerji 1000 tl indirim yapmış. Ryzen 5 5600 15,959 tl ye geliyor
  7. H

Vatan sistem 9.500 tl geldi ve kaptim 😀

Bende çok niyetlendim ama sanki daha iyi bir sistem gelir gibi yakınlarda çünkü stok eritme çabasına giriyor pek çok firma.Hayırlı olsun güzel günlerde kullan.
  8. H

Frekans Tv Vatan bilgisayar pc alınır mı ?

Bu Pc konusunda ne düşünüyorsunuz.
  9. H

Vatan Bilgisayar stok bitmiş ama

Görmedim tekrara düştüysem kusura bakmayın. 1661069468 Bilmiyorum ama bir yoruma göre 14.999 muş galiba.
  10. H

Vatan Bilgisayar stok bitmiş ama

Bu sistemi alan var mı ? yada alınır mıydı.Tükenmiş gerçi ama iyiyse forum olarak bastırılalım stok açsınlar :)
  11. H

Bu PClerden Hangisi Daha İyi ?

Doğruysa güzel haber :))
  12. H

Vatan da satılan hazır sistem

Merhaba arkadaşlar, https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-11400f-asus-dual-rx6600-8g-prime-h510m-e-kioxia-500gb-ssd-16gb-ram.html Link te ki sistem ile ilgili değerli görüşlerinizi paylaşabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
  13. H

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Dolar aldı başını gidiyor.Umarım f/p orta segment bişiler gelir artık.Seni bekliyorum üstadım PC almak için :)
  14. H

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

f/p ideal dir.Darboğaz yapmayacak şekilde nasıl toplanır.PC toplama mantığı nasıl olmalıdır.Bu gibi konulara da girersen harika olur.Kafalar çorba oldu artık hangi anakart olmalı yoksa işlemciyi baz alarak mı toplanmalı gibi.Biraz uzun oldu ama belkide geçmiş videoların da anlattın bunlar ben...
  15. H

12000 TL Bütçe dahilinde sistem

Arkadaşlar max 11 - 12 K olacak şekilde mümkünse intel sistem toplamak istiyorum.Bildiğiniz üzere prime indirim günleri başladı fakat çok fazla bilgim yok doğru parçaları toplamak adına. Kullanım alanları:Grafik tasarım - Oyun (Çok fazla oyun oynamıyorum) Teşekkürler..
  16. H

Link teki sistem alınır mı?

Arkadaşlar merhaba tektek toplandığında güncel kur ile 18 K gibi bir rakam çıkıyor.Aşşağıda ki sistem hakkında ki düşünceleriniz nedir ? https://www.qp.com.tr/qp-helenid-ryzen-5-5600x-16gb-rx-6600-xt-8gb-512gb-m-2-ssd-oyun-bilgisayari Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim..
  17. H

Sonunda Topladım! Sonuç Nasıl Olmuş?

Hayırlı olsun
  18. H

Donanım arşivi yeni f/p sistem ne zamana gelir?

Kur yükselmeye devam ederse diye kimse el atmıyor bence yeni sistem toplama olayına..
Top Bottom