Arama sonuçları: *

1. U

Ekran kartımı değiştirdiğim halde CW sesi gelmeye devam ediyor

Şunu atladım örneğin bu ekran kartı takılı ilken cızırtı sesi gelip bilgisayar kendini kapatıyor
  2. U

Ekran kartımı değiştirdiğim halde CW sesi gelmeye devam ediyor

Arkadaşlar Merhaba, Geçen aylarda bir ekran kartı satın aldım.(RX6600) En başlarda bir sorun yoktu web sitelerinde vs. rahatça dolaşıyordum. Sonrasında oyuna girdim. Ve hepinizin başına gelebilecek CW muhabbeti benimde başıma geldi. Öncesinde rx550 kullanıyordum bir sorun yaşamadım cızırtı...
  3. U

Ailenin Bilgisayar Almaması

Şuan yapabileceğin tek şey derslerine odaklanman ve biraz da sabır.Baktın derslerin iyiden iyiye gidiyo geçersin babanın karşısına böyle böyle artık ne konuşursun bilemem.Ama en mantıklısı da ''baba bi bilgisayar alalım hem uzun süre beni idare etsin hemde ufak tefek proje ödevlerimi de...
  4. U

amd ryzen 3 1200 alınır mı?

Sana bendeki Amd Ryzen 3 2200G yi satabilirim istersen.Anladığım kadarıyla bi ekran kartı almıcaksın sanırım. İşlemcide dahili ekran kartı var.CS:GO (120FPS) ve PUBG Aktif oynuyorum 720p de 55 fps verir.Tabii diğer donanımlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.Sadece işlemcinin verdiği...
  5. AMD RYZEN 3 2200G

AMD RYZEN 3 2200G

[Resim alıntıdır] Merhabalar kullandığım işlemcimi satıyorum.Üründe hiçbir sorun yoktur.İnstagramdan ulaşabilirsiniz forumdan görmeyebilirim. (Kutusu,stok fanı ve ürünün kitapçığı içindedir.) İnstagram: umutcan.glbahar
Top Bottom