Arama sonuçları: *

1. H

35 Bin TL Her Şey Dahil Sistem

Sistem ve monitör olarak bunu alacak. Ekipmanlara karar veremedik hala
  2. H

Kendisi şöyle bir şey yapmış alınır mı? Sistem (hava soğutucu + kingston nv2 1tb sdd seçmiş özelleştirmelerden) Monitör Mouse Kulaklık Klavye
  3. H

Merhaba arkadaşlar, bir abim için 35 bin TL bütçeyle kasa, monitör, klavye, mouse, kulaklık dahil sistem bulmaya çalışıyorum. Bütçeyi az miktarda aşabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. H

TKL Veya %60 Klavye Önerisi

z11t sipariş verdim az önce. Teşekkürler tavsiye için.
  5. H

Kablosuz seçeneği yok sanırım. Varsa kablosuz klavye önerisi de yapar mısınız?
  6. H

Bütçe: 800-1000TL Merhaba arkadaşlar, bu klavyeyi beğendim fakat yurt dışından geleceği için ek olarak bir vergi çıkar mı? Bunun dışında belirttiğim bütçeyi aşmayacak şekilde önerdiğiniz çok ses çıkarmayacak bir klavye var mı?
  7. H

ETS 2 yi oynatır mı?

1080p en düşük ayarlarda 60+ fps oynayabilirsin. ETS2'yi steam'den alabilirsin şu an indirimde 74,75TL.
  8. H

Çözüldü✓ HP Victus 15-FA1025NT (7N9T3EA) Gpu Watt

Merhaba arkadaşlar, bu laptopu sipariş verdim. Ekran kartı kaç watt acaba bulamadım yardımcı olabilecek var mı?
  9. H

Razer deathadder v2 pro dock olmadan kablosuz kullanılabilir mi

Şimdilik kablolu kullanıyorum. İnternete wifi ile bağlanıyorum ve modemde dualband(2.4ghz + 5ghz) desteği olmadığı için kablosuz şekilde kullanırsam internet çok yavaşlıyor. Yakında zamanda modem değiştirince kablosuz kullanmaya başlayacağım.
  10. H

Razer deathadder v2 pro dock olmadan kablosuz kullanılabilir mi

Evet 1.5 hafta oldu alalı.
  11. H

Ben Tokatlandım mı arkadaşlar?

https://www.acer.com/tr-tr/laptops/aspire/aspire-7-amd/pdp/NH.QHDEY.001 60w gözüküyor
  12. H

Öneri Minimum 500gb M.2 Ssd Önerisi

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-apacer-480-gb-as2280p4-ap480gas2280p4-1-m-2-pci-express-fiyati,494664120.html
  13. H

Öneri Minimum 500gb M.2 Ssd Önerisi

Önerim bütçeyi biraz daha arttırıp bunu almanız. DRAM'e sahip orta seviye bir SSD.
  14. H

(ACİL!) 6500 TL TOPLAMA BİLGİSAYAR TAVSİYESİ (TOPLANMIŞ HALDE OLARAK)

https://inventus.com.tr/frekanstv Anakartı b450 olarak seç. Bütçen yeterse ssd'yi 500GB yapmanı öneririm.
  15. H

İkametgah Değişikliği ve Seçmen Kaydı

Merhaba arkadaşlar, seçmen listesi 20 Mart'ta askıya çıkmış. Bulunduğum yerde oy kullanabilmek için dün nüfus müdürlüğünden adres kaydımı değiştirdim. Seçmen kaydım kendiliğinden bulunduğum yere alınır mı yoksa kendim gidip mi aldırmam gerek?
  16. H

Geometri sorusu bi yardımınızı alırım

Deltoid'in alanı köşegenler çarpımının yarısından 60 gelir. |BD| doğrusunu çizersek şekil 30 birimkarelik iki eş parçaya ayrılır. ABD üçgeninde AD kenarı üç eşit parçaya ayrıldığı için alan 3 eşit parçaya ayrılır. Yani BKL üçgeninin alanı 10 birimkare olur. Aynı işlemi BCD üçgenine...
  17. H

Mi Band 6 Şarj Süresi

En fazla 30 dakika aralıkla ölçme var kapatıyorum o zaman nabız izlemeyi. Kapatmamı önerdiğin başka bir özellik var mı? Haklısın olabilir. Birkaç gün daha kullanıp ona göre karar verebilirim.
  18. H

Mi Band 6 Şarj Süresi

Merhaba arkadaşlar perşembe günü almış olduğum mi band 6 elime ulaştı. Bugün sabah 10.30'ta %60 şarjı vardı şu an %27. Bu kadar hızlı bitmesi normal mi ona göre değişim talebinde bulunacağım. Açık olan özellikler şu şekilde: -Bileklik telefonuma bağlı. Whatsapp ve İnstagramdan gelen bildirimleri...
  19. H

Akıllı Bileklik Önerisi

Mi Band 6 aldım öneriler için teşekkürler.
Top Bottom