Arama sonuçları: *

• Users: heaveNN12
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

35 Bin TL Her Şey Dahil Sistem

Merhaba arkadaşlar, bir abim için 35 bin TL bütçeyle kasa, monitör, klavye, mouse, kulaklık dahil sistem bulmaya çalışıyorum. Bütçeyi az miktarda aşabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. H

TKL Veya %60 Klavye Önerisi

Bütçe: 800-1000TL Merhaba arkadaşlar, bu klavyeyi beğendim fakat yurt dışından geleceği için ek olarak bir vergi çıkar mı? Bunun dışında belirttiğim bütçeyi aşmayacak şekilde önerdiğiniz çok ses çıkarmayacak bir klavye var mı?
  3. H

Çözüldü✓ HP Victus 15-FA1025NT (7N9T3EA) Gpu Watt

Merhaba arkadaşlar, bu laptopu sipariş verdim. Ekran kartı kaç watt acaba bulamadım yardımcı olabilecek var mı?
  4. H

İkametgah Değişikliği ve Seçmen Kaydı

Merhaba arkadaşlar, seçmen listesi 20 Mart'ta askıya çıkmış. Bulunduğum yerde oy kullanabilmek için dün nüfus müdürlüğünden adres kaydımı değiştirdim. Seçmen kaydım kendiliğinden bulunduğum yere alınır mı yoksa kendim gidip mi aldırmam gerek?
  5. H

Mi Band 6 Şarj Süresi

Merhaba arkadaşlar perşembe günü almış olduğum mi band 6 elime ulaştı. Bugün sabah 10.30'ta %60 şarjı vardı şu an %27. Bu kadar hızlı bitmesi normal mi ona göre değişim talebinde bulunacağım. Açık olan özellikler şu şekilde: -Bileklik telefonuma bağlı. Whatsapp ve İnstagramdan gelen bildirimleri...
  6. H

Akıllı Bileklik Önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem maksimum 750TL. Bütçeme göre akıllı bileklik önerebilir misin? Telefonumla bağlantı sorunu yaşamayacağım bir model olursa iyi olur. Telefonum Redmi 9T.
  7. H

Seagate Firecuda 510 Okuma Yazma Hızı

Merhaba arkadaşlar bu SSD'yi geçen hafta aldım. Okuma hızı seagate'in sitesinde belirtilenden daha düşük normal mi bu durum? Acer Aspire 3 A315-53G-3512 i3-7020U MX130
  8. H

2. El Logitech G213 Alınır mı?

Sahibinden GET ile logitech g213 alınır mı? Bu fiyata düzgün 0 klavye bulamadım. Öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Top Bottom