Arama sonuçları: *

• Users: Dudzy
  • Order by date
  1. Dudzy

max 3k monitör öneri

Selam 2.monitörü almak istiyorum bütçe max 3k aklımda aşağıdaki linkteki monitör var önerinizi bekliyorum. https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-essential-ls24c332gauxuf-24-1-ms-full-hd-freesync-ips-fiyati,355663286.html
  2. Dudzy

Fiyat önerisi lazım.

Selam! Elimde boşa çıkmış Gigabyte marka rx570 4gb var sizce kaç paraya gider?
  3. Dudzy

Çözüldü✓ Ekran kartı tavsiyesi sadece nvidia

msi rtx3050 sipariş edilmiştir teşekkürler.
  4. Dudzy

cevabın için teşekkür ederim dostum satma gibi bir durumum malesef yok okuduğum bölüm bilgisayarla alakalı olduğu için 2 dahi duramam
  5. Dudzy

nvidia diyorum. teşekkürler
  6. Dudzy

Selam! İşlemcim ryzen 5 2600 ram 16gb 3000mhz kasa Powerboost vk-c013b 500w psu mevcut gpu rx570 4gb gigabyte marka Msi geforce rtx3050 ventus 2x xs 8gb oc gddr6 128bit dx12 almayı düşünüyorum linki aşağıya bırakıcam 8gb ram im vardı dual kit yaptım ve biraz sistemi geliştirmek istiyorum...
  7. Dudzy

Çözüldü✓ Temizlik sonrası açılmama

Malesef yine aynı 1687530629 Power tuşu bozulmuş tornavidayla çalıştırabildim
  8. Dudzy

Çözüldü✓ Temizlik sonrası açılmama

Kasanin tozunu alıyım sedim ram gpu söktüm tum kabloları söktüm usb tarzı olanları sadece süpürgeyle fanları fln çektirdim hiçbir devreye değdirmedim herşeyi geri düzgün bir şekilde taktım power tuşuna basınca sanki elektrikler yokmuş hissiyatı verdi statik olmuştur dedim statiği aldım defalarca...
  9. Dudzy

Busybox 1.35 initramfs hatası yardım

Öncelikle bir özet geçeyim. Bilgisiyara kali linux u kurdum (sanal makina değil) baktım böyle olmuyor windows a geri geçmek istedim fakat format atarken windows boş sürücü bulamiyor benim pc de 1 adet nvme m2 var biraz araştırma yaptığımda sürücünün içindeki linux la alakalı dosyalarin olmamasi...
  10. Dudzy

Kali linux usb deki dosyaları silemiyorum

Usb'ye kali linux iso su yazdım sonra linuxa geçtim kurulumu yaptım fln şimdi bana flash lzm ama içindeki dosyaları silemiyorum
  11. Dudzy

Stajda ilk günüm heyecanlıyım

ehliyet için biriktir
  12. Dudzy

Papara para gönderdi sonucu nedir

rüşvet vermişler :D
  13. Dudzy

Stajda ilk günüm heyecanlıyım

hangi bölümün stajı
  14. Dudzy

İnternet üzerinden gelir sağladığınız işler?

Merak ettim insanlar internet üzerinden nasıl para kazanır? Ortalama şimdiye kadar kazandığınız miktarı da yazarsanız <3
  15. Dudzy

İnternet sağlayıcınız nedir?

bana da bi internet sağlayıcı lzm bu ay son ayı taahhütün
  16. Dudzy

Ets 2 mod klosörüm yok.

oyun açılınca profil seçme yerine gelince profili düzenlemeyi seç steam cloud ı kapat 1662639067 sonra kapat bir daha aç
  17. Dudzy

Ets 2 mod klosörüm yok.

Belgeler>Euro Truck Simulator 2>mod buraya modu atıcaksın eğer mod klasörü yoksa kendin klasör aç adını mod yap
  18. Dudzy

Masaüstü bilgisayarımı bakımını nerede yaptırıyorsunz?

eliminen dayı eliminen
  19. Dudzy

Tüm çıkmış soruların olduğu kitap

kitap olarak varmı bilmiyorum ama büyük ihtimal yoktur her senenin soruları ve cevaplarını yayınlıyor osym
  20. Dudzy

TYT MAT çalışmak istemiyorum bugünlük pas geçsem bir şey olur mu?

çalışmassan kendin kaybedersin
Top Bottom