Arama sonuçları: *

• Users: AkaliaC
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Air Fryer Önerisi Yardım

Airfryer almayı düşünüyorum bütçem 5-7 bin TL arası haznesi büyük olursa sevinirim 6litre üzeri
  2. A

İphone 13 Ön kamera .

Ön kameradan fotoğraf çekerken yeterli ışık olmadığından sanırım böyle karıncalanma yapıyor gibi tam kalitesini alamıyorum kameranın çözümü var mı
  3. A

APPLE WATCH SE vs APPLE WATCH 7

Apple watch almayı düşünüyorum bu 2 modelden hangisini almalıyım ve neden yardımcı olursanız sevinirim
  4. A

Air Fryer Önerisi Yardım

5 Bin TL bütçe ile air fryer almayı düşünüyorum hacmi büyük olursa sevinirim şimdiden teşekkürler (4 kişilik aileyiz ama beni 2 kişi sayın :) )
  5. A

AMD RX 6750 XT EKRAN KARTI ÇOK ISINIYOR

Selamlar ekran kartım otomatik fan ayarında sadece bi fanını döndürüyor manuel fan ayarını nasıl ne kadar yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz
  6. A

FAR CRY 5 CO-OP NASIL OYNANIR

Selamlar far cry 5 online nasıl oynanır IN-GAME PARTY seçeneğine basınca 'Continue playing through the campaign to access online features.' yazıyor altında ise Error:Snowshoe-593036C0
  7. A

500 TL Gamepad Önerisi

Arkadaşlar 500tl ye kadar kaliteli bi gamepad önerebilir misiniz 550 falanda olur
  8. A

1 TB Harici Harddisk Tavsiyesi

Arkadaşlar harici harddisk konusunu nereye yazıcağımı bulamadım o yüzden dahili depolamaya yazıyorum kusra bakmayın. Ben harici harddisk arıyorum 1tb fiyat performans ne önerirsiniz
  9. A

XBOX GamePass HITMAN World Of Assassintion Türkçe Yama Nasıl Kurulur

Arkadaşlar HITMAN yükledim xbox gamepassden ama türkçe yamayı nasıl kurucağımı bimliyorum oyunun dosya konumunda exe launcher dosyasını falan bulamadım
  10. A

Xbox Game Pass Hitman 3 Hangisini İndirmeliyim

SELAM ARKADAŞLAR BU OYUNLARDAN HANGİSİNİ YÜKLEMELİYİM
  11. A

10KG DUMBELL ÖNERİSİ

ARKADAŞLAR 2X 10 KG FİYAT PERFORMANS DUMBELL VAR MI ÖNEREBİLECEĞİNİZ
  12. A

eFootball 2023 Canlı Güncelleme Verileri Uygulanamadı Sorunu Yaşıyorum

Oyun açılıyor fakat güncelleme yapamadığı için hiçbir şekilde oynayamıyorum ne yapmalıyım
  13. A

FIFA 23 AÇILMIYOR SORUNU VİDEO İLE ÇEKTİM

ARKADAŞLAR SORUNU VİDEOYA ÇEKTİM BOYUTU YÜKSEK OLDUĞU İÇİN BURAYA ATAMADIM YOUTUBEYE KOYDUM SORUN BU
  14. A

FİFA 23 AÇILMIYOR YARDIM EDİN

STEAMDEN FİFA ALDIM Bİ SÜRE OYNADIM WİN 11E GEÇTİM OYUN AÇIK GÖSTERİYOR AMA YOK SİLDİM YÜKLEDİM DÜZELMEDİ ANTİCHEAT SERTİFİKALARINI YÜKLEDİM YİNE OLMADI YARDIMEDİN LÜTFEN
  15. A

FIFA 23 AÇILIYOR AMA EKRANA GELMİYOR WİNDOWS 11

WİNDOWS 11E geçtiğimden beri fifa açıldı gösteriyor fakat ekrana gelmiyor ne yapacağım
  16. A

Hikayeli Savaş Oyunu Önerisi COD tarzı

Arkadaşlar call of duty güzel grafikli bişey istiyorum pcm iyi allaha şükür hangi oyun önerirsiniz devam oyunu olmasın ama seriye başından başlamak gerek :)
  17. A

Fifa 23 Açılmama Sorunu

selamlar herkese fifayı steamden oynuyorum oyunu açıyorum açık gösteriyor ama ekrana bişey gelmiyor tepki vermiyor dijital imza falan herşeyi denedim çözemedim
  18. A

İşlemcim Çok fazla ısınıyor

Arkadaşlar bi konu daha açmıştım işlemcimin ısınmasından (i5 12400f) the last of us part 1 oynuyorum 100derece gösteriyor elimi götürüyorum o kadar sıcak ta değil acaba yanlış ölçüyor olabilir mi çünkü 100derecede pc nin kapanması donması gerekir diye düşünüyorum
  19. A

İşlemcim aşırı fazla ısınıyor

if 12400f lol oynamama rağmen 80 90 derecelere çıkyor
  20. A

Windows 11 geçilir mi

RX 6750 xt i5 12400f sistemim var windows 11 geçsem nasıl olur win 10 baydı artık
Top Bottom