Arama sonuçları: *

1. M

Mavi Ekran Durmadan mavi ekran hatası alıyorum

ddu ile silip yüklerken diğeri ile indirdim ve geçmiştekileri sil dedim
  2. M

Mavi Ekran Durmadan mavi ekran hatası alıyorum

Pc ye yeni format attım dirverları tekrardan indirdim fakat mavi ekran hatası alıyorum nedenki? minidump dosyalarım; https://drive.google.com/file/d/1TajbyOe2mGl_2gLsm-1m-ErPWPUlCsiC/view?usp=sharing RAMGskill tridenz cl 16 3600 mhz 16x2 SSD veya HDD modeli980 pro 1 tb, sx6000pro 512gb, segate...
  3. M

Kasa fan pervanesi sökme

Merhaba elimde cooler master mb511 kasa var fanlar çok kirlendi ama pervaneleri sökmeden temizlemem çok zor nasıl sökebilirim pervaneleri
  4. M

D.O.C.P açık olmasına rağmen ram frekansı artmıyor

Asus tuf x570 gaming plus anakart Ryzen 7 2700x Gskill tridenx 32 gb 3600 mhz cl 18 ram 16x2 Rtx 2060 super gaming x ekran kartı Arkadaşlar bios güncelleme yapıyordum sorunsuz bir şekilde yaptım ve güncelleme bitti docp yi kapalı gördüm açtığımda 3603 mhz olarak gösterdi fakat ramlerim hala...
  5. M

Bilgisayar açılırken cpu ledi kırmızı yanıyor

Merhaba bilgisayarımda bugün bir sorun oldu pc yi açarken cpu ledi kirmizi yandı ve sonrasinda sondü dram ledi beyaz yandi sonra oda söndü boot ledi turuncu yandi sonra oda söndü pc aciliyorken tam kendini rsetledi bu 2,3 kez oldu ve sonrasinda sistem açıldı her seferinde bu şekilde olup açıldı...
  6. M

forza horizon 4 online açılmıyor

Merhaba ben steam dan forza horizon 4 almıştım fakat şuan online mod a giremiyorum microsoft ebeveyn izni vs diyo fakat hiç öyle bir şey yapmadık artı olarak bundan farklı bende rtx ekran kartı var microsoft store den windows 10 minecraft indiremiyorum neden sizce? @Abdullah Hacıgül
  7. M

SİSTEMİME ALABİLECEĞİM EN MANTIKLI HAVA AKIŞKANLI KASA ?

200 daha ekle coller master mb511 argb al ben kullanıyorum hava sülkülasyonu efsane ve çok büyük ve havalı
  8. M

visual basic System.Data.SqlClient.SqlException: 'The parameterized query hatası

Merhaba ben bir muhasebe uygulaması yapmak isterken karşıma böyle bir hata çıktı System.Data.SqlClient.SqlException: 'The parameterized query '(@Ad nchar(4000),@Soyad nchar(4000),@Tel_no nchar(4000),@Borç in' expects the parameter '@p1', which was not supplied.' kodlar; Imports...
  9. M

modemimde port açık gözüküyor fakat açık deyil

Elimde zte zxhn h298a v1.0 modem var 4444 portunu açmak istediğimde modem arayüzünde açık olarak gösteriyor fakat ip adresimden hiçbir sayfaya ulaşamıyorum. @Abdullah Hacıgül
  10. M

rtx 2060 super gaming x furmark test sonuçlarım nasıl?

yaklaşık 7,8 aylık bir ekran kartım bu furmak değerleri nasıl?
  11. M

Msi rtx 2060 super gaming furmark testi

Merhaba ben arada oyunlarda drop felan yiyorumda sizce nedeni nedir?
  12. M

windows 10 mavi ekran

1613728975 bi biosu güncelliyim olmazsa format atcaz ya napalım
  13. M

windows 10 mavi ekran

neyin komponentinde ona göre garantiye yollaım.
  14. M

windows 10 mavi ekran

aldığım zamandan beri arada oluyor böyle
  15. M

windows 10 mavi ekran

adata sx6000 pro 512 gb 1613728030 valla napacağım bilmiyorum ya
  16. M

windows 10 mavi ekran

Merhaba sistemim asus tuf x570 gaming plus anakart ryzen 7 2700x gskill tridenz 32 gb 3600 mhz ram rtx 2060 super gaming 8 gb rm650 80+gold psu bazen mavi ekran veriyor bazen sadece hata vermeden oyundan atıyor sizce nedenleri nelerdir. bu arada ekran kartı fazla ısınıyor ondan desem ısınmıyor da.
  17. M

samsung galaxy a70 geniş açı kamerası yok

Merhaba arkadaşlar bende 1 yıldır a70 var önceden geniş açı kamerası çalışıyordu güncellemelerden sonra şuan kameraya girdiğimde geniş açı seçeneği çıkmıyor sadece portre modunun selfy kamerasında var nedeni ve çözümünü bilen yazarsa sevinirim.
  18. M

A70 geniş açı kamerası çalışmıyor

Merhaba a70 cihazim eskiden foto çekerken genis aci yapiyordu suan hicbir modda yok
  19. M

Rtx ekran kartım olmasına rağmen fortnite da sadece dlss var rtx yok

teişekkürler diretx 12 ye alınca oldu
  20. M

Rtx ekran kartım olmasına rağmen fortnite da sadece dlss var rtx yok

Yeni rtx ekran kartı aldım 2060super rtx olduğundan eminim yani 😂 ama fortnite de ışın izleme yeri yok dlss var
Top Bottom