Arama sonuçları: *

• Users: Irisiumm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Irisiumm

Bilgisayarım ne kadara gider?

İşlemci: https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5600-3-5ghz-turbo-4-4ghz-6-core-12-threads-35mb-cache-am4-islemci-fansiz.html?ref=akakce&v=1.13.8 Ekran Kartı...
  2. Irisiumm

Yardım Jbl Bt520 mi Bt510 mu?

Şuanda bt520 aldım hem bt510dan ucuz olduğu hem de bir üst model olduğu için, fakat inceleme videolarında seste yüzde 10-15lik bir azalma olduğu söyleniyor ve arkadaşımın kulaklığından denediğime görede cidden fark ediyor acaba değiştirmek mantıklı olur mu yoksa bu kulaklıktan devam mı...
  3. Irisiumm

CS2 HALA DÜŞMEDİ????

Csde seçkinim var ve rankım açık fakat hala cs2 düşmedi başka bi sebebi veya açmak için başka bi koşulu var mı?
  4. Irisiumm

CS:GO Seçkin Alınır mı?

Hala almak mantıklı mı? Arkadaşlarla Cs2 ve CSGO de rank kasmak için alıcam fakat pahalı olduğu için parasını geri çıkarmak istiyorum ne kadar sürede çıkar bynogamede kasaları satıp nakit olarak alabilirmiyim Temmuz ayının başına kadar. Okul olduğundan günlük 1-2 saat anca girebilirim değişiyor...
  5. Irisiumm

Yardım Bu Telefonlar Kaça Gider?

Elimde, Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64gb ve Samsung Galaxy J7 Prime 32gb var. Ekranlarında herhangi bir kırık ve çatlak yok, durumları iyi temiz kullanıldı. Herhangi bir değişenleri yok. Fakat Redmi note 6 prodan önce note 5 plus almıştım ve bozulmuştu teknik servis note 5 plus kutusunda note 6 pro...
  6. Irisiumm

Hangi SSD Daha Mantıklı?

1-Kingston NV2 1 TB SNV2S/1000G M.2 PCI-Express 3.0 SSD 2-MLD 1 TB M300 MLD22M300P13-1000 M.2 PCI-Express 3.0 SSD 3-Kioxia 1 TB Exceria LRC10Z001TG8 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Bunların arasında kaldım. Hangisi daha iyi veya önereceğiniz başka bir ssd var mı? Bütçe 1200tl civarı.
  7. Irisiumm

Telefon Önerisi Verir Misiniz?

9-10-11k arasında telefon önerisi verebilir misiniz? Herhangi bir artı özellik istemiyorum günlük kullanım için. (Özellik olursada olur)
  8. Irisiumm

Xbox Game Pass Oyun Önerisi Verir Misiniz?

Game Passte oynamalık hikayeli oyun arıyorum türü fark etmez.
  9. Irisiumm

MLD M300 SSD Alınır mı?

MLD 1 TB M300 MLD22M300P13-1000 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Herhangi bir kronik sıkıntısı var mıdır? Ya da bu fiyatta daha iyileri var mıdır?
  10. Irisiumm

Yurt Dışından Ayakkabı Nasıl Alınır?

Aliexpressde böyle bir ayakkabı buldum...
  11. Irisiumm

Çözüldü✓ Pckolik.com Güvenilir midir?

mouse almayı düşünüyorum güvenilir midir?
  12. Irisiumm

Çözüldü✓ Dahili Depolama Önerisi Verir Misiniz?

600-800 TL arası bir bütçem var. Ssd mi Hdd mi alsam karar veremedim. Oyun yüklemek için alıcam genelde bitirdiğim oyunları siliyorum. Ne önerirsiniz?
  13. Irisiumm

Çözüldü✓ Mouse Önerisi Verir Misiniz?

Bütçem 200-300 TL arası ucuz ve kaliteli bişey olmasını istiyorum. Elim ortalamadan biraz büyük ve mouse claw grip şeklinde tutuyorum.(200'den daha ucuzda önerebilirsiniz.)
  14. Irisiumm

Bu Modem Kaça Gider?

Elimde Tp Link TD-8960N Bir modem var. Az kullanıldı, temiz bir modem. Kaça gider?
  15. Irisiumm

Çözüldü✓ Maks. 300 TL Mouse Önerir Misiniz?

Büyük mouse kullanamıyorum ondan orta boyutta olursa daha iyi olur.
  16. Irisiumm

Film Önerir Misiniz?

Aksiyon ve Macera türlerini seviyorum. Sürükleyici bir film arıyorum.
  17. Irisiumm

Çözüldü✓ Bluetooth Kulaklık Önerir Misiniz?

Bütçem 500tl kulak üstü veya kulak içi fark etmez. Kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğim ve ses kalitesi güzel bir kulaklık istiyorum. (Sadece müzik, video ve dizi izlemek için.)
  18. Irisiumm

Çözüldü✓ LG 24GN53A-B vs LG 24GL600F

1.Seçenek: LG 24GN53A-B 23.6" 1 ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü 2.Seçenek: LG 24GL600F 24" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Veya bu fiyat bandında farklı öneriniz var mı?
  19. Irisiumm

Hangi Oyun Seçeneği Daha İyi?

1. Seçenek: Dying Light 2. Seçenek: Rise Of The Tomb Raider 3. Seçenek: BioShock The Collection
  20. Irisiumm

Out Of Range Hatası Alıyorum Yardım!

Metro 2033 yükledim ve bu hatayı verdi bende düzeltmek için güvenli mod açayım dedim ama bu sefer direkt masaüstü gelmez oldu(burdada out of range hatası verdi) Güvenli moda tekrar girdiğimde çözünürlük monitörün çözünürlüğüyle aynı ama güvenli moddan çıkınca tekrar aynı hatayı veriyor. Ne...
Top Bottom