Arama sonuçları: *

• Users: Madkopat
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Lol hesabı aranıyor

Arkadaşlar selamlar, Kullanmadığınız bir LoL hesabınız varsa(kostümlü) Instagram adresimden ulaşırsınız çok mutlu olurum. Instagram adresi: gshamza77
  2. M

i5-11400f ve rtx 3080 ti darboğaz yapar mı?

Başlıkta gördüğünüz gibi, rtx 3080ti ve 11400f var elimde. Darboğaz yapar mı? 1080p veya 1440p ile oynanır mı yoksa 4K almak zorunda mıyım?
  3. M

650tl civarı kulaklık önerisi

Merhaba. Valorant ve CS:GO için oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. Ses kalitesi, mikrofonu ve rahatlığı benim için çok önemli 7.1 ses özelliği olursa güzel olur diye düşünüyorum. Mikrofonu etraftan çok ses almayacak bir şey düşünüyorum. RGB li olursa çok iyi olur. 650 - 700 TL civarı bütçem...
  4. M

25 bine Oyuncu laptopu önerisi

Merhabalar max 35 bin bütçem var. Güzel bir oyuncu laptopu tavsiyeniz var mı?
  5. M

Fiyat performans oyuncu kulaklığı

Merhabalar, İyi bir fiyat performans oyuncu kulaklığı önerisi olan var mı? Maç bütçem 700 lira ve RGB olursa çok iyi olur.
  6. M

Böyle bir hesap alınır mı?

Merhabalar, acaba itemsatış sitesi güvenilir mi, buradan alan başka biri var mı? Şu hesabı almayı düşünüyorum. https://www.itemsatis.com/valorant/firsat-hesabi-763173.html
  7. M

2 ayda etkili bir şekilde kilo vermek istiyorum

Merhabalar, 2 ay içersinde 50-55 kiloya düşmem mümkün mü? Boyum yaklaşık 167-168, kilom 87 ve yaşım 14.
  8. M

Valorant'ta arkadaşım olmayan birine mesaj gönderme veya dc adı bulabilir miyim?

Merhabalar, daha yeni valorant'ta bir maç oynadım ve bir arkadaş buldum. Ve ona mesaj göndermek istiyorum. Ama daha arkadaş değiliz. Onunla arkadaş olmadan mesajlaşmak mümkün müdür Veya herhangi bir şekilde onun discord adını ve etiketini bulmanın bir yolu var mıdır acaba?
  9. M

Valorant güvenli hesap satın alma sitesi

Merhabalar, ben son zamanlarda Valorant en az 60 skinli bir hesap almayı istiyorum. Ama hangi sitelerin güvenli olduğunu bilmiyorum. Bana önerecek bir site varmıdır?
  10. M

29300TL MSI sistem toplama

Merhabal arkadaşlar, Haziranın sonuna kadar PC toplamak istiyorum. bütçem tam olarak 29323. Monitör de dahil MSI sistem toplama ihtimalim var mıdır?
  11. M

29300TL bütçe toplama sistem önerisi

Merhaba arkadaşlar, Ben sistem toplamak istiyorum monitör de dahil. Tam olarak 29323TL bütçem var ve sistem MSI olursa çok iyi olur(tabi öyle bir ihtimal varsa
  12. M

Bu sistem bu paraya değer mi?

Arkadaşlar, Şimdi böyle bir sistem topladım: INTEL Core i5-11600K GIGABYTE GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB Kioxia 500 GB Exceria GameBooster GB-LCS-NTR240 Sıvı Soğutma THERMALTAKE COMMANDER G33 TG 750W 80PLUS 2 ADET / G.Skill RipjawsV 8GB 3600MHz DDR4 Gigabyte B560M DS3H v2 5333mhz(OC) Hepsi...
  13. M

24K PC toplama tavsiyesi

24600TL bütçem var, bilgisayar toplamak istiyorum ama ilk sefer toplayacağım için aklımda bir şey yok. Sadece ekran kartını RTX 3000 serisinden olursa sevinirim. Çevre birimlerim var. Onları hesaba katmanıza gerek yok.
  14. M

30K bütçeli toplama oyun bilgisayarı tavsiyesi

30K bütçem var ve bilgisayar toplamayı (monitör ve diğer aksesuarlar da dahil, fare ve klavye gibi) düşünüyorum. AMD veya Intel fark etmez. Oyun için kullanacağım ama yazılım da yapacağım(çok az). İlk sefer toplayacağım için nasıl bir şey toplayım bilemedim.
Top Bottom