Arama sonuçları: *

1. B

klavyede herhangi bir tuşa basınca farenin sağ tuşu etkinleşiyor

merhabalar klavyede herhangi bir tuşa bastığım zaman farenin sağ tuşu etkinleşiyor özellikler ç a e i ı gibi harflere basınca hemen etkinleşiyor buna ne sebeb oluyor herhangi bir şekilde kapatamaz mıyım
  2. B

Whatsapta sesli arama yapamıyorum

Merhabalar whatsapta karşı tarafı sesli arayamıyorum aranıyorda kalıyor hiçbir şekilde çalmıyor bu sorunu nasıl halledebilirim internetimle alakalı bir sorunda yok
  3. B

Huawei d15 laptop açılıyor sarı ünlem çıkıyor hata veriyor

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi laptobum açılıyor ama sarı ünlem işareti çıkıyor sonra Windows ekranı gelmeden kapanıyor laptoba çay dökmüştüm oksitlendigi için bilgisayarciya götürdüm bana şarj aldığını açıldığını ama sarı ünlem çıktığını söylediler bu ne anlama geliyor yapılma ihtimali var mı
  4. B

Laptop oksitlendi açılmıyor

Merhabalar huawei d15 i3 256 GB laptoba çay döküldü hemen kapattım malesef güç kaynağı vidalı olduğu için çıkartmadım kurutmaya çalıştım içindeki suların bir kısmını tahliye edebildim biraz bekledim şarj almadığını fark ettim laptop açılmıyordu işlerimden dolayı 3 gün beklemek zorunda kaldım...
  5. B

Laptoba çay döküldü oksitlenme meydana geldi

Merhabalar huawei d15 i3 256 GB laptoba çay döküldü hemen kapattım malesef güç kaynağı vidalı olduğu için çıkartmadım kurutmaya çalıştım içindeki suların bir kısmını tahliye edebildim biraz bekledim şarj almadığını fark ettim laptop açılmıyordu işlerimden dolayı 3 gün beklemek zorunda kaldım...
  6. B

Galaxy j7 prime devamlı olarak bildirim yolluyor

Bir uygulama indirdim ama devamlı uygulamaya puan verin diye bir bildirim çıkıyor uygulamayı silsem bile bildirim kaybolmuyor kalıyor bunu nasıl engelleyebilirim yardımcı olur musunuz
  7. B

Galaxy j7 prime devamlı olarak bildirim yolluyor

Bir uygulama indirdim ama devamlı uygulamaya puan verin diye bir bildirim çıkıyor uygulamayı silsem bile bildirim kaybolmuyor kalıyor bunu nasıl engelleyebilirim yardımcı olur musunuz
  8. B

Galaxy j7 prime devamlı bildirim yolluyor

9. B

Galaxy j7 prime devamlı uygulama bildirimi geliyor

10. B

c diskinde oyun için gerekli yer yok nasıl çözebilirim

cs go için yer açmam gerekiyor çoğu gereksiz artık dosyayı temizledim fakat indirebilmem için yer açmam gerek bununla alakalı fikri olan varmı
  11. B

yeni bir hard disk yaratmak mümkün mü

Beyler selam,harddiskim dolu oyun indiremiyorum sanal disk oluşturduğumda ise belli bir zaman sonra kayboluyor yeni bir disk oluştarabileceğim uygulama veya yazılım var mı acaba
  12. B

sanal disk oluştururken problem yaşıyorum

Beyler selam,laptop kullanıyorum yerel c diskte 20 gblık boş alan var Cs go oynamak için 28 gb lık alana ihtiyacım var.Bende 70 gblık sanal disk oluşturdum yükleme devam ederken son 1 saat kala sanal disk kendiliğinden kayboluyor devre dışı kalıyor ve oyun disk hatası verip yarıda kalıyor bu...
Top Bottom