Arama sonuçları: *

1. T

işlemciyi stress testine soktum

çözümü kombo strikede buldum ryzen 7 5800x3d ye çıkarılmış bir özellik varmış biosta 3. seviyeye çaktım 11 derece birden düştü 79 u geçmiyor kesinlikle mükemmel bir şey 1714053022 kesinlikle kombo strikeyi öneririm eğer ryzen 7 5800x3d niz varsa
  2. T

sistemi alalı bios güncellememiştim normalde işlemci 30 dereceyi zor geçerdi 40 a varırdı max ama ghz kilidi kalkıyor bios güncellemesi yapınca 4.2 ghz de çalışıyor bence problem değil ama sorayım dedim undervolt yaparım en kötü ihtimal
  3. T

işlemcim ryzen 7 5800x3d sıvı soğutucum da var kaliteli 240mm aida64 extreme den kararlık testine yani stress testine soktuğumda işlemci maksimum 90 dereceyi görüyordu ama geçmiyordu sonradan düşüyordu buna anlam veremedim sıvı soğutucum gayet kaliteli fakat %100 kullanımda 90 derece biraz...
  4. T

15000-22000 TL en iyi amiral gemisi telefon önerileri nelerdir

Arkadaşlar aklım samsung s22 de bilmiyorum yardimci olurmusunuz varmıdır daha amiral gemisi olan
  5. T

Ek Tercihlerdeki Puanı Görünmeyen Bölümler

Arkadaşlar Selamlar, Ek tercih yapacağım fakat puanı gk sı yani genel kontenjanı gözükmeyen bölümler var bu ne anlama geliyor internetten baktımda burayı herkes yazabiliyor dediler sizce ne yapmalıyım ve nasıl ne anlama geliyor bilen varmı 1694543552 arkadaşlar yardım edin
  6. T

Kulaklık Tavsiye Ve Soru

Corsair hs80 kablolu almistim ben gayet memnunun biisi onerdi dolby access destegi de var kulaklikla 42 TL ye satin alip uygylamadan game video movie gibi ayarlayabiliyorsn mukemmel dun cs oynadim her detayina kadar veriyor 1692883619 Fiyatini iyi kovala
  7. T

Çözüldü✓ 1440p monitör tavsiyesi

Twisted minda 27 inch 240 hz dusunebilirsin ips panel ben kullanıyorum eksik bir yanını görmedim ışık sızması var fakat ben farketmedim pek kendini belli etmiyor bak derim zam gelmeden
  8. T

Yardım Kasa fanı nasıl takılır

Hocam sys fan slotu 5 tanr var 1 tanesi takılı 1692793887 Sadece sys fan a taksam çalışırmı 3 pinli fakat ben 4 pinli sokete taktım borsuru pin var ve nereye takicagimi bilemedim anlatan video da yok
  9. T

Yardım Asus Rog Strix B550 XE ve RTX 4080 ti ekran kartı uyumu ?

ilkte duran 3080 li sistemin aynisi var sadece işlemci 5900x yerine 5800x3d sectim baya iyi ramlerim de 2x16 yetiyor şuan bende 3d tasarım için almistim ilerki zamanlarda 4080 ti guncellenebilir islemci yeter diye dusunuyorum
  10. T

Yardım Kasa fanı nasıl takılır

Bilgisayarın sıcaklıkları yeni olmasına rağmen sıcak 2 tane ekstra kasa fanı aldım xpg nin kasam da xpg invader ust kısma takmak istitorum fakat anakarta tek sys fan a bağlasam calisirmi birsuru pinler var da anlamadım arastirdimgene bulamadım anakartıma bağlamayı düşünüyorum anakart modeli ise...
  11. T

Çözüldü✓ 240 HZ Monitör Önerisi

Sistemim 2k yı kaldırdığı için 2k aldım
  12. T

Çözüldü✓ 240 HZ Monitör Önerisi

Twisted minds 27 inch 2k 240hz monitörü kullanıyorum gayet güzel keske ona da bir baksaydın marka bilinmedik bir marka ama gayet iyi
  13. T

Termal macun değişimi sonrası fazla ısınma sorunu

Fazla olmasin yeterli ortaya 1 nokta koysan nohut tanesi kadar yeterli
  14. T

bilgisayar ile ilgili sormak istediklerim

kasamda 1 fan var 75 derecelerde geziyor ve ısıyı kasanın içine veriyor fan olmadığı için o yüzden korkuyorum havayı tahliye etse güzlece okey de işte sıvı soğutucu fanları var birtek
  15. T

msi rtx 3080 ventus 3x plus oc lhr 10gb
  16. T

arkadaşlar bilgisayarımı aldım şükürler olsun ki fakat bazı sorunlarla karşılaştım bunları da sizlerle paylaşmak istedim yardım edersiniz diye 1- Gpu çok fazla ısınıyor 75 78 derecelere çıkıyor kasamda 1 tane kasa fanı olduğu için olabilir 2- 3 pinli kasa fanı ile 4 fanlı arasında pek soğukluk...
  17. T

Yardım sıvı soğutucumun fanları dönmüyor

arkadaşlar bu fan ayarlarını sıfırlama gibi bir şey varmı yeniden başlattığımda sıvı soğutucunun fanları dönerken ne mallık edip te msi dragon center indirip mal gibi ayar yaptım da çalışmıyor yardım edin korkuyorum
  18. T

Yardım sıvı soğutucu fanım dönmüyor

bilgisayar ısınmaya başladı bilgisyaarı yeni başlattığımda dönüyordu dün şimdi dönmüyor msi dragon center i indirdim ayar yapıyordum yardım edin nasıl düzelticem bozuldumu yoksa offf 1692203022 soğutucu modeli nzxt kraken 240 rl
  19. T

Yardım Ekran Kartım yanıyor! ne yapmalıyım?

Güc seçeneklerinde yüksek performans yapmadım ondan kaynaklanıyor olabilirmi birde ekran kartının driverini indirdim ama bilemedim nasıl kuracağımı
Top Bottom