Arama sonuçları: *

1. Fenerbahçemm

Lila ve koton halka arz

hocam dikkatli olun ikisi de çok büyük,büyük olan halka arzların ne ne olduğunu borsada varsaniz az çok bilirsiniz
  2. Fenerbahçemm

Yardım Kargodaki ürün gözükmüyor

Hesaba başka cihazdan giriş yapılmadı daha önce, çift doğrulama açık
  3. Fenerbahçemm

Yardım Kargodaki ürün gözükmüyor

17 Nisan tarihinde Amazon yurt dışından delux m800 ultra satın aldım ve kargolandı daha sonra dün de Amazon Türkiye satıcısından bir monitör satın alırken kendimin değil de başka birine ait olan bir kartla satın almaya çalıştım kabul etmedi neyse dedim başka şekilde hallederim ama baktım ki...
  4. Fenerbahçemm

3000 TL kulaklık önerisi

Bu mu yoksa hyperx cloud 3 mü
  5. Fenerbahçemm

3000 TL kulaklık önerisi

Kulaklığı oyun dizi film ve müzik dinlemek için istiyorum mikrofon kalitesi yeterli seviyede olsun çok iyi olmasına gerek yok 200-300 daha çıkabilirim
  6. Fenerbahçemm

Çözüldü✓ Bu fiyata daha iyi monitör var mı?

Hocam söylediğiniz model 14k şu an indirim olsa en fazla ne kadar olur ki
  7. Fenerbahçemm

Çözüldü✓ Bu fiyata daha iyi monitör var mı?

Sistem topluyorum monitör kaldı 2k IPS ve en az 165hz istiyorum böyle bir monitör var bu fiyatlara daha iyisi var mı ya da aynı özelliklere sahip daha uygun fiyatlı bir monitör varsa onun da tavsiyesini verebilirsiniz...
  8. Fenerbahçemm

Çözüldü✓ 2000TL klavye önerisi

Merhaba sistem topluyorum 2000 TL ayırdım klavye için yurt içi yurt dışı fark etmez sadece %60 felan istemiyorum TKL olur bir tane bu fiyata bundan daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum...
  9. Fenerbahçemm

Öneri 2000TL ye bundan daha iyisi var mı?

Biraz araştırdım delux m800 ultra almayı düşünüyorum varsa daha iyi bir önerisi olan bekliyorum. https://amzn.eu/d/56bQDPl
  10. Fenerbahçemm

35-36k bütçe sistem tavsiyesi

1713107923 Tamam direk 1x16 yapıyorum o zaman başka bir sistem tavsiyeniz varsa bu fiyata hala bekliyorum
  11. Fenerbahçemm

İşte bir sorum da o AMD de sorun yaşayan çok fazla insan vardı o sorunlar 7000 serisinde de devam ediyor mu acaba
  12. Fenerbahçemm

Soğutucuyu da hallederim hocam önce bi sistemden emin olayım da eğer varsa bu fiyata daha iyi bi öneri onu bekliyorum şu an teşekkür ederim tavsiyeniz için
  13. Fenerbahçemm

Arkadaşlar normalde 35 bine 4070 li bir hazır sistem var onu almayı düşünüyordum ama böyle bi sistem daha buldum özelleştirmeler le 36k daha sonra rami 32 yaparım bundan daha iyisini bulamadım sizin öneriniz nedir...
  14. Fenerbahçemm

İnternet sağlayıcısı önerisi

Ankara'da yaşıyorum millenicom kullanıyorum taahhüt bitmek üzere ve değiştirmek istiyorum 100 mbps VDSL TT altyapım var comnet ve gibirnet önerisi aldım turknet biraz pahalı olduğu için düşünmüyorum birde Atlantisnet diye bişey duydum nasıldır önerilerinizi bekliyorum.
  15. Fenerbahçemm

YouTube geçmişim kaydedilmiyor

Yok knk baktım ayarlara da geçmiş kaydediliyor diye gözüküyor
  16. Fenerbahçemm

YouTube geçmişim kaydedilmiyor

YouTube geçmişim ben hiçbir şey yapmadığım halde kaydedilmemeye başladı son 1 haftadır böyle arama geçmişinde bir sorun yok ama izlediğim videolar tekrar tekrar karşıma çıkıp duruyor sadece shortsları kaydediyor nasıl düzeltebilirim?
  17. Fenerbahçemm

Rehber Borsa İstanbul'a 0'dan Başlayanlar için Alması Gereken 5 Hisse Tipi

Hocam bende borsada yatırım yapmak istiyorum en hızlı güvenilir borsaya giren tüm halka arzların olduğu banka hangisidir? Garantiyi ve iş Bankasını çok önerenler var bu ikisi arasından hangisi daha iyidir?
  18. Fenerbahçemm

Bilgisayara şamar atınca yeniden başlıyor.

Şamar atmayarak.
  19. Fenerbahçemm

1000 TL mouse önerisi

1000 TL bütçem var 50 100 daha koyabilirim önerilerinize göre ama şöyle bi durum var ben 1 1.5 ay içinde bi sistem alıcam yavaş yavaş klavye mouse alsam mı fiyatları artar mı bilemedim aklımda Ajaz aj 199 var. Fiyatı böyle kalır mı 1 aya kadar artar mı ona göre almak istiyorum sizce beklemeli...
Top Bottom