Arama sonuçları: *

1. Y

Topladığım bilgisayar sizce nasıl?

çok pahalı geldi. Neyse hayırlısı olsun.
  2. Y

Türk Telekom Şehre Özel Kampanyalar?

Tahahutun yoksa turkcelle geç numara taşıma tariflerinin fiyatı manyak seviyede 30gb+40gb sosyal medya paketini 250 liraya satiyolar. İhtiyacın yoksa afişte ki paketler daha uygun. Ama eski olduğunu düşünüyorum.
  3. Y

🖥️ MSİ G2412 Kulananlar bu ayarı yapsın!

Merhaba Windows 11 görüntü ayarlarında zaten color profile d6500 yazıyor, gerek var mı bu ayarı yapmaya?
  4. Y

❌İndirim Bitti! Scream İnce Prezervatif 12'li 16₺🔥🔥

Yorumlar ülkenin seviyesini çok güzel özetlemiş.
  5. Y

RTX 4060+R5 7500F darboğaz yapar mı ?

1080pde darboğaz olmaz.
  6. Y

HANGİ MONİTÖRÜ ALMALIYIM ?

DP oc açarsan 180hz oluyor. Osd menüsünden açılıyor
  7. Y

GTA5 Steam key nereden alınır?

gta5 yok?
  8. Y

GTA5 Steam key nereden alınır?

Arkadaşlar güvenli bir site atabilir misiniz sıkıntı olmasın lütfen.
  9. Y

4000-5000 bandında monitör

Atılan iki modelin kötü oldugunu bende belirttim. Önerdigim MSI g2412yi görmedin galiba? Attığın model ondanda mı iyi? :D
  10. Y

Aynı özellikler ve aşıyor bütçeyi. Fazla gereksiz. 5.5kya curved olanlar var.
  11. Y

Gta San Andreas nerden oynayabilirim

İndirvip ve torrentoyunindir'e bak yabancı olarak fitgirl veya dodi repack'e bak eger varsa ama attığım ilk 2 sitede oyun var link atardım ama yasak
  12. Y

tabii ki var rekabetçi oyunlarda çok fark eder senin attığın monitör 144hz çok az rtx3060 için en az 165hz lazım benim attığım monitör MSI g2412 ips 1ms ve 170hz bu fiyatta bundan iyisi yok ips panel hariç alma bence kalite farkı var.
  13. Y

Ekran kartın ne ona göre önerelim
  14. Y

MSI g2412 al Bu model alınmaz kronik ghosting sorunu var Va panel olduğu için.
  15. Y

❌İndirim Bitti! Ryzen 7 7700X (STARFİELD HEDİYELİ) 8280 TL

Starfield hediyesi sadece bu ürün için değil, aşağıdaki tablodaki ürünlerden birini bile alsanız oyuna sahip olabiliyorsunuz.
  16. Y

laptopum normale göre daha az fps veriyor

Laptoplarda kullanım amacı gereği ekran kartının tdp değeri v.s düşürülüyor ondan aynı değildir. Yoksa elinde kocaman bir adaptörle gezmek zorunda kalırdın.
  17. Y

rx 7600 oc vs rtx 3060 ti

1080p için rx6600 var. Ultrada açmadığı oyun yok. Hem yarı yariya daha ucuz. Bütçe varsa 4060 felan bak bu para 3060a verilmez.
  18. Y

BİLGİSAYAR AÇILMIYOR

Boot imajı bozulmuş. Bitane flaşa Windows yazdırıp imajdan CMD acip fixmbr gibi kodlarla onarmaniz lazım.
  19. Y

Hazır sistem aldım ışıklar yanıyor fakat görüntü gelmiyor.

Televizyonda dene bide belki monitörde sıkıntı vardır
  20. Y

20.000 TL hazır sistem önerisi

Arkadaşlar kasaya 15K, monitöre 5K bütçe koydum. Kasa olarak bunu beğendim anakarti b760m yapıp psuyu ilerde değiştirmeyi düşünüyorum. Kasa Monitör olarak bu msi'i beğendim. Gayet şık duruyor. Monitör Şuanda daha uygun bir kampanya varsa tavsiyenizi bekliyorum.
Top Bottom