Arama sonuçları: *

1. AzizBalcı

Yardım İ5 LAPTOP ÖNERİSİ BÜTÇE 5000-10000 TL ARASI ACİLLL!!!!

Arkadaşlar iş için kullanılacak verdiğimiz paraya değecek bir bilgisayar lazım klima sektöründe vrf sistemleri devriye alma ve arıza tespiti için kullanılacak 2. Elde olabilir lakin verdiğimiz paraya değsin istiyorum fiyat araliği 5000-10000 TL arazi az üste cikabilirim kacirilmicak bir fırsat...
  2. AzizBalcı

Yardım Masa boyu ne olmalı sizce ?

Arkadaşlar merhaba kendime gamer masası yaptiriyorum lakin boyu konusunda tereddütlerim var boyum 1.93 uzun boylu biriyim sizce masa boyumun kaç olması sizce ideal olur yardımcı olur musunuz birde gamer koltukları vereceğiniz ölçülere uygun olurmu yardımlarınız için simdiden teşekkür ederim ☺️
  3. AzizBalcı

Yardım Sistem fiyat bilgisi

Uygun alinabilir bir sistem düşerse forumdan paylasabilirmisiniz internet fiyatlarina aldanıp boşa para vermek istemiyorum
  4. AzizBalcı

Hayır sıfır hepsi dedim ya garantili 1656251143 Ekran kartı hariç ama
  5. AzizBalcı

2. El almaktan çekiniyorum her türlü dolap donuyor 1656251049 Peki 8.9 k ya sizce nasıl bir sistem alınmalı madem buna bu parayı vermek saçmalık açıklayacağımız sistem üzerine arastirayim
  6. AzizBalcı

Dediğin doğru kampanya kovalasam bulunur lakin ben bilgi amaçlı soruyorum sizce bu fiyatlar bu sistem için doğrumu yorum yapmamdaki sebep bu ve ek olarak arkadaş yarı fiyatına toplarım demiş varsa öyle bir imkanı bence 4 5 k ya razıyım ben
  7. AzizBalcı

Vatan dan aldım teklifi heralde öyle bir şey yapmaz diye umuyorum 😅
  8. AzizBalcı

Anlatamadım internetten baktığımda 8.9 k ya toplanıyor arkadaşta yati fiyatına toplarım demiş brni aydınlatması için n yazdım nasıl toplanır bende topliyim ☺️
  9. AzizBalcı

Hayır ben satıcı değilim aliciyim ama arkadaşın dediği gibi 8 9 arası toplanıyor 1656250311 Tekinin4 k dan toplayabiliyorsan banada toplarmisin demek istedim 😅
  10. AzizBalcı

Sadece ekran kartı 2200 TL zorlasam oda işlemcinin sıfırı 3000 TL nasıl 2 tane alabiliyoruz bende aliyim 1656250111 Bu arada hepsi sıfır garantili 1656250132 Kasa tek başına 1500 TL
  11. AzizBalcı

Arkadaşlar öncelikle merhabalar , altta belirteceğim sistem hakkında bir fiyat bilgisi öğrenmek istiyorum sizce nekadardir. MSI h310m pro-vdh plus anakart İ5 9400f işlemci Xpg 8+8 dual 16 GB 3200mhz ram Samsung 980 pro SSD sata 256gb 550 okuma 500 yazma Msı gtx 1050 ti gaming ekran kartı...
  12. AzizBalcı

Çözüldü✓ Ram frekanslarinda yardim

Nerde yaziyor ben göremedim 😅
  13. AzizBalcı

Yalnız benimki 2.9 da çalışıyor o halde 3700
  14. AzizBalcı

Çok teşekkür ederim son olarak nb kısmı neyi gösteriyor öğretebilirmisiniz neyin değeri bu
  15. AzizBalcı

Nb bin 3700 MHz göstermesi normalmi CPU Z de benim sistemim maksimum 2666 MHz destekliyor
  16. AzizBalcı

Merhaba arkadaşlar sistemimle ilgili bilgileri görsellerde paylaştım anakart MSI h310m pro-vdh plus 2666 MHz bir anakart , işlemcim i5 9400f 2666 MHz destekleyen bir işlemci , ramlar ise 3200mhz dual 8+8 16gb ram cpu-z değerlerinde nb frekans diye biyer var ve 3700 MHz gösteriyor değerleri attım...
  17. AzizBalcı

İşlemci soğutmak için peltier 🤔

İşlemcinin her yükte 30 derecede sabitlendi gibi düşünsene 😍😍😍 sıvı soğutucuyu kule tipi soğutucuyu tokatlar geçer bunu yapabilirsek maliyeti de çok düsük 😍😍
  18. AzizBalcı

12v ile çalışıyor 50 w güç tüketiyor ☺️ 1656055315 12 v gücü ise bildiğin LED trafosu ile beslicez ☺️ 1656055526 Yada power supply ile yapabiliyorsak insanda olabilir 12 v çıkışı varmi bilmiyorum hiç incelemedim
  19. AzizBalcı

Merhabalar arkadaşlar bugün yeni ve çok merak edilecek bir fikir ile karşinizdayim . Bu fikir aklımı kurcalayip duruyor ve bu işi yapsa yapsa @Abdullah Hacıgül hocam yapar dedim . Videolarında bu fikri canlandırdığıni görmek isterim şahsen arkadaşlar sizlerdende görmek isteyenler varsa...
  20. AzizBalcı

Çözüldü✓ Flash bellek sorunu!

Öncelikle merhabalar , dostum ilk olarak rufus programından flash belleğinin formatını değiştirmeye calis olmuyorsa altta vermiş olduğum yöntemi uygula genelde göstereceğim yöntemi adli bilişim uzmanlari , siber güvenlikçiler defansif ve ofansif hackerler veri kurtarmak için kullanır çok basit...
Top Bottom