Arama sonuçları: *

1. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Yardım 2000TL BEYAZ F/P KASA

Merhabalar yeni ekran kartı Alıcam Kasama çok büyük gelecek gibi duruyor minimum ekran kartı uzunluğu 34cm olması lazım ve beyaz beyaz sıvı soğutma da Alaçam 360 yada 240 ona göre üst tarafa sığarsada iyi olur teşekkürler en fazla 2000tl çıkabilir ama tek tük 100 200 arttira bilirim 1708273461...
  2. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

1080p Monitör Lazım 4.5 5k ya

Merhabalar yeni monitör arayışına girdim çok karasız kaldım nasıl alsam diye bide size sorayım dedim 1080 lazım sistemim RX 6800 ve 5600 2k ya bütçem olmadığından 1080p almalıyım dedim benim kriterlerinde -ips veya daha iyisi olabilir -minimum...
  3. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Argb fan önerisi 700-750tl

Selam öncelikle benim kasanın fanları kötü olduğu için yeni fan arayışına girdim ve bı turlu aradığımı bulamadım varsa 3lü 4lü çok iyi olur bütçe en fazla 700tl şimdiden sağolun
  4. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Havit kb885l vs kb884l hangisi

Selamlar öncelikle şu an AVM deyim iu iki klavyede kaldım hangisini alayım yada aynı fiyatta beyaz bu tarz klavye olarak ne önerirsiniz Kb885l 1600tl Kb884l fiyatına bakmadım
  5. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Beyaz mouse Önerisi 700-800Tl

Selamlar öncelikle son zamanlarda mouse araştırıyorum ne alacagımı bilemedim size sormak istiyorum Bütçe:Maxsimum 800tl -Kablolu,kablosuz olması sıkıntı olmaz -Beyaz olcak Beyaz sistem kuruyorum -Genellikle oyun için kullanılacak Şimdiden öneriler için teşekkürler
  6. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Sizce hangi mausepadi alayım

Sizce bu ikisinden hangisini alayım biri 90x40 diğeri 80x30 çok kararsız kaldım
  7. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Gametech FORTES MESH alınır mı?

Merhaba ben sistem toplucam kasayı gametech fortes mesh seçtim mazeme kalitesi nasıldır bu arada fanlarına bişey demeyin aldıktan sonra değiştireceğim şimdiden önemlileriniz için Teşiskürler. 1690906412 Bütçeyi yanlış yaptım 1500 olcak
  8. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Fare önerisi 500tl 2023

Bütçe 500tl en fazla 600tl Fiyatına göre en iyi’lerini yazarsınız sevinirim
  9. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

okul tercihi nasıl yapılır

Arkadaşlar lgs sen çıktık puanlar açıklandı tercih günleri geldi ve ben nasıl yapıldığını bilmiyom bana biraz anlatırmısınız bu konuda hiç bir fikrim yok :(
  10. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

oyun oynarken şarz almıyor

Arkadaşlar benim sıkıntım oyuna girince şarz almıyor faka masa üstüne yada internette gezinirken öyle sıkıntı olmuyor oyuna girdim şarz alıp gidiyor alıp gidiyor ve sonra almamaya başlıyor prizi çıkartıp geri takınca anlık alıp gidiypr sonrada şarz bitesiye leptop kapanıyor Sorunu bulabilirseniz...
  11. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

rx6500xt 12100f ARK ta kaç fps alırız

rx6500xt 12100f ARK ta kaç fps alırız tüm ayarlarda
  12. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

pc için ucuz masalar

meraba arkadaşlar pc için ocuz masalar arıyom uzun,geniş veya L tipi olabilir
  13. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

F/P mesh oyuncu kasası önerisi

mesh f/p oyuncu kasası beyaz olursa daha iyi olur ve extra fan takılabilen
  14. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

144 ve 165 hz 1ms fp monitör önerisi ayarlana bilir

ayarlana bilir 144 ya da 165 hz 1ms fp oyuncu monitör önerisi
  15. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Gamepower Jin alınır mı? mikrafonu nasıl

https://www.akakce.com/arama/?q=gamepower+jin alınır mı? ??
  16. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Çözüldü✓ 11400f mi yoksa 12100f mi hangisi daha perfonmanslı

11400 vs 12100f hangisi daha perfonmaslı cevaplarsanı sevinirim
  17. ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷☬

Çözüldü✓ xfx rx 6500 xt için en iyi işlemci ve anakart önerisi

xfx rx 6500xt için en iyi işlemci ve anakar önerisi
Top Bottom