Arama sonuçları: *

1. Kweuke

KULAKLIK VE KLAVYE ALACAĞIM FİYATLAR UYGUN MU

@DerratiX 1655496215 hocam redragon'un ne kadar olduğunu hatırlıyor musun 639'dan ucuz muydu? @İlkerLevent77
  2. Kweuke

KULAKLIK VE KLAVYE ALACAĞIM FİYATLAR UYGUN MU

ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık 519 TL Redragon K552 Kumara K552-KR Red Switch Rainbow TKL TR Q Mekanik Siyah Kablolu Gaming Klavye 639 TL ÖNERİLERE AÇIĞIM TEŞEKKÜR EDERİM.
  3. Kweuke

Bu kulaklık alınır mı önerilere açığım

https://www.gaming.gen.tr/urun/115298/asus-tuf-gaming-h3-silver-7-1-surround-oyuncu-kulaklik/#reviews ASUS TUF GAMING H3 SILVER 7.1 ->519 TL
  4. Kweuke

Hangi klayeyi almalıyım?

kulaklık aldın mı kanka asus ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 519 tl iyi mi sence
  5. Kweuke

Hangi klayeyi almalıyım?

Ne kadar şu an gaming gen tr'de 639 tl kanka
  6. Kweuke

Hangi klayeyi almalıyım?

Redragon k552 almayı düşünüyorum hocam ben de hangi siteden alacaksın?
  7. Kweuke

Kulaklik Ve Klavye Öneri̇si̇ Bütçe Toplam 1000tl

Teşekkür ederim.Başka önerisi olanlara da açığım.Sonuçta ne kadar çok seçenek o kadar iyi
  8. Kweuke

Kulaklık önerin var mı dostum?
  9. Kweuke

Başlıkta da yazdığım gibi kulaklık ve klavye önerisine açığım bütçem 1000tl şimdiden hepinize teşekkür ederim.
  10. Kweuke

Yeni Toplama Sistem Önerisi istiyorum

@DerratiX hocam seni bulmuşken sorayım ben gg6 intellisini almıştım 9999 orijinal kasa ssd olanı.Bugün 14k ya 3060lı BBL sistemi var işlemcisi i5 12400f çok kararsızım iade edip etmeme konusunda.BBL'li sistemin ekran kartı pny ve ssdsi kioxia bi sana danışabilir miyim?
  11. Kweuke

Pc hocasi gg6 aldim iptal etmek istiyorum

@OnlyGuardian bana yolladıkları daha mı iyi yani hocam
  12. Kweuke

Ben mesela bugün aldım ssd WD SNS570 500GB BLUE, Kasa ise VENTO VG11A+ FSP550-51AAC 550W 80+ gönderiyorlar.Değişmemiş olan bu değil mi?
  13. Kweuke

Hocam neler düşmüş öncekileri ve size verilenleri yazabilir misiniz?
  14. Kweuke

İtopyanın çıkardığı karne sistemleri

aynen kral ya çok kararsız kaldım bütçem ikisine de uygun ama ekran kartının pny olması ssd nin kioxia olması bi tık şüpheye düşürüyor @mert333
  15. Kweuke

İtopyanın çıkardığı karne sistemleri

Beyler ben pc hocasının gg6 intellisini aldım sizce iade edip 14kya 3060lı BBL'i alayım mı?
  16. Kweuke

GG6 VS BBL 3060 (F/P)

Ekran kartının Pny olması ve ssd'nin kiaoxia olması bi tık beni soğuttu sistemden.Bilmiyorum şu an bütçem ikisine de uygun çok kararsızım dostum
  17. Kweuke

GG6 VS BBL 3060 (F/P)

Hocam fiyat farkı 4000TL.işlemci çok iyi BBL'in ve ekran kartı da 3060 ileriki seviyede bana daha çok katkısı olmaz mı ne düşünüyorsun?
  18. Kweuke

GG6 VS BBL 3060 (F/P)

Arkadaşlar Pchocasının GG6 intel işlemcili olan sistemini bugün 9999 TL'ye aldım biraz önce BBL-aimDLL/Intel Core i5 11400F/ASUS ROG STRIX Radeon RX 6600 XT OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR' ı gördüm.Sizce iade edip bunu alayım mı ne önerirsiniz F/P açısından falan?
  19. Kweuke

Çarşambayı beklemeli miyim yoksa Pc hocası'nın bugün yayınladığı sistemi almalı mıyım

Aynen hocam çok çok zor zaten itopya nasıl yapmıştı şaşırtıcı
  20. Kweuke

Arkadaslar Pc Toplamayi dusunuyorum i3-12100f vs ryzen 5500

Diğer parçaları belirledin mi kaç k lık sistem toplayacaksın?
Top Bottom