Arama sonuçları: *

1. edorsa

27 inch IPS monitör tavsiyesi

Selamlar BÜTÇEM MAX 8-9 k 27 inch ips monitör tavsiyesi alabilir miyim ? 2 k da olabilir HD de olabilir. https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-1ms-wqhd-freesync-g-sync-oyuncu-u-fiyati,1306451468.html Bu monitör nasıldır?
  2. edorsa

1.250.000TL ARABA ÖNERİSİ LÜTFEN

KAsım ayı kampanyalarından 2023 model araçlar düşünmez misin ? Bu bütçeye 0 da alabilrisin. volkswagen, skoda, peguot seat gibi markaların kampanyalarına bakmanı tavsiye ederim.
  3. edorsa

Çözüldü✓ Sistem Topladım Görüntü Alamıyorum

@yasok anakartların üzerinde resimde gördüğüm gibi 3 led bulunuyor. Bunlardan hangisi yanıyorsa onunla alakalı sorun olabiliyor. Bir sonraki sefer için aklında bulunsun. Bu ışıklar önemli :)
  4. edorsa

Ryzen 5 5600 ve 4070 darboğaz olur mu

Darboğazdan kurtulmanın yolu 2 k yada 4 k monitör almalısın. Bu sayede işlemcideki yük azalıp ekran kartına geçer
  5. edorsa

Anakartım yandı Yeni anakart önerileri

Selamlar, Anakartım yandı. Yeni bir anakart ve işlemci almak istiyorum. İki farklı bütçede öneriler bekliyorum. 1. Bütçe: max 10 k ya kadar anakart ve işlemci önerisi. 2. Bütçe : max 15 k ya kadar anakart ve işlemci önerisi. Sistemimde: -Asus dual 3070 - 4x8 gb ram -750 W power supply var...
  6. edorsa

Öneri Dizi ve film önerisi

The Office Friends Community Game Of thrones Dark Fringe The last Kingdom Vikings The boys Sandman Breaking bad Marco polo Mindhunter Peaky Blinders Westworlds The 100 Black Mirror
  7. edorsa

ryzen 5 7600 e sıvı soğutma gerekli mi

120 lik sıvı soğutmayı kimse önermiyor
  8. edorsa

sahibinden param güvende komisyon oranı

@TyLoo oranlar fiyata göre değişiyordu sanırım fakat %10 olması lazım zam gelmediyse
  9. edorsa

Öneri Mekanik klavye önerisi

https://www.banggood.com/tr/Wholesale-Mechanical-Gaming-Keyboard-c-2189.html Şuraya bi bak derim güzel şeyler var.
  10. edorsa

türknet kullanmalı mıyım?

@harun özşahin türknete geçeceksen bir tane kod bul. Hem senin 1 ay bedavan olsun hemde kodun sahibinin
  11. edorsa

Bios ramlere oc yaptim pc açılmıyor

evet bios temlere oc yapmadan önce eski ramleri 2 4 yerine 1 3 taktik fakat çalışmadı sonra tekrar 2 4 yapınca çalışmıştı 1683137250 biraz başka işim var. onları halledeyim bios pilini çıkartıp tekrar eski ramleri çalıştırmayı deneyeceğim. 1683138490 @MuratTheFounderOfGariban @imribiy Beyler...
  12. edorsa

Bios ramlere oc yaptim pc açılmıyor

Selamlar, Bilgisayarımda 16 gb ram vardi. Bugün 16 gb ram daha aldim ve taktım. Anakartım msi mag b550 mortar. 4 lu ram slotuna sahip bir anakart. Yaptığım aşamalar şu şekilde: 1- Boş olan 2 ram slotuna yeni ramleri taktım. anakartta cpu ışığı yanmaya başladı ve pc açılmadı. Yeni aldığım...
  13. edorsa

Yardım Çift monitör + kasa için kaç cm masa olmalı ?

32 inch alıcaksan eğer kesinlike masanın enini olabildiğince fazla al. Gözlerin için çok önemli bence.
  14. edorsa

1 tb sata ssd mi 2 tb 7200 rpm hdd mi?

Hdd almayın abi nolur gözünüzü seveyim
  15. edorsa

NİCK ÖNERİSİ Yapar Mısınız?

Dostum giriyorsun nick generator'a nickinde hangi harfler olmasını istiyorsan seçiyorsun. Sonra roll atıyorsun güzel bişi bulana kadar.
  16. edorsa

Ağırlık İçin Eldiven Önerisi

kaldırldığın ağırlıklar daha artar bilek destekli eldivenlerde ama sen bilirsin
  17. edorsa

Yerinde olsam kesinlikle bilek destekli bir eldiven alırdım. Dekatlon gibi eldivenlerin bilek desteği yok
  18. edorsa

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08XX8KXBC/ref=ewc_pr_img_1?smid=AVYXHGDL1AM59&th=1&psc=1 buda iyi duruyo
  19. edorsa

Bilgisayar kendi kendine kapanması

@Dmru46 işlemci sıcaklığını takip et ağır yük altında kaç derece kadar çıkıyor tespit et önce. Acaba power supply la da alakalı olabilir mi ? sistem yeteri kadar güç çekemiyorsa power supply herhangi bir zarar gelmemesi için kendini kapatıyor da olabilir.
  20. edorsa

Bilgisayar kendi kendine kapanması

@Dmru46 Bilgisayarın yeteri kadar soğutmuyor olabilir mi ? Benim de eski bilgisayarım sadece oyun oynarken kapanıyordu.
Top Bottom