Arama sonuçları: *

1. GenedeŞükür

Çözüldü✓ Bios güncellemesi yaparker ilerleme durdu

Yükseldi sorun yok . Güncellemedrn sonra bios ayarları sıfırlandı . Bütün bios ve oc ayarlarını tekrardan yaptım .
  2. GenedeŞükür

Evet seçtim . Belli bir süre geçtikten sonra o ekran direkt kapandı . Sonra repair ekranı açıldı . Aşağıdaki bar birdaha 0 dan başladı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı . Şu an sistem sorunsuz bir şekilde açıldı .
  3. GenedeŞükür

Bios güncellemesini ez flash ile yaparken güncellemenin ilerlemesi durdu ve devam etmiyor ortalama 30 dk geçti . Lütfen yardımcı olun.
  4. GenedeŞükür

Çözüldü✓ 3. Parti Uygulamalar İşlemci Kullanımını Doğru Göstermiyor

Aydınlattığın için teşekkürler .
  5. GenedeŞükür

Dediğin beta sürümünü kurdum MSI Afterburner artık doğru verileri gösteriyor . Diğer uygulamalar için yapılacak bir şey yok o halde. Windows un sorunu çözmesini beklemekten başka .
  6. GenedeŞükür

Her Windows 11 kullanıcısı bu problemi yaşıyormu ? Ve düzeltmenin herhangi bir yolu varmı ? 1677071336 .
  7. GenedeŞükür

Ama diğer uygulamalarda yanlış gösteriyor
  8. GenedeŞükür

Kanka RDR de 1080p de MSI Afterburner %5 kullanım gösteriyor . Bence görev yöneticisinin gösterdiği doğru .
  9. GenedeŞükür

Sanırsam Windows 11 e geçtikten sonra işlemcinin kullanım yüzdesini gösteren 3. parti ( MSI Afterburner , HWMonitor , HWiNFO64 vb. ) uygulamalar işlemci kullanımını doğru göstermemeye başladı . Windows 10 kullanırken böyle bir sorun yaşamıyordum . Yardımcı olursanız sevinirim . Sistem...
  10. GenedeŞükür

3 adet 120mm kasa fan önerisi

https://www.amazon.com.tr/ARCTIC-RGB-adet-Value-Pack/dp/B08Y8N5J89/ref=sr_1_103?m=A3O5TP4R0OZYXZ&qid=1658015663&refinements=p_6%3AA3O5TP4R0OZYXZ&rnid=15358539031&s=computers&sr=1-103&th=1
  11. GenedeŞükür

Adam akıllı Amazon indirimi

https://www.amazon.com.tr/Under-Armour-Unisex-Halftime-çantası/dp/B0875CGLSC/ref=sr_1_25?keywords=under+armour&qid=1658157251&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=8-25
  12. GenedeŞükür

❌İndirim Bitti! CORSAIR VENGEANCE BLACK LPX 3600Mhz - CL16 // 558₺

bu ram cl 18 değilmi ? cl16 yazmışlar
Top Bottom