Arama sonuçları: *

• Users: Clputh
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

8000tlye gaming koltuk önerisi

belirttiğim bütçede oyuncu koltuğu arıyorum boyum 180 kilom 74 rahat ve sağlam bir şey lazım xdrive anka ve exvega Andromeda modelleri arasında kaldım bilgili birisi yardımcı olabilir mi?
  2. C

hot wheels koleksiyonum ne kadar eder?

yaklaşık 60 araçlık bir koleksiyonum var sayısı az olduğuna bakmayın her gördüğümü alan birisi değilim 2014den beri başladım ve o zamandan kalma araçlarım var. Yaklaşık 15 tanesi uzun kart ve 1 tane premium aracım var. Artık zevk vermediği için ve popülerleştiği için satmak istiyorum bilgisi...
  3. C

Hesabımın Kullanıcı Adı ve Profili Değişti Giriş Yapamıyorum

steam hesabım sabaha kadar açıkmış 3 saattir aktif değil ve şuan profil fotoğrafı ve kullanıcı adı gözükmüyor yani yok.Steam Guard vs aktifti. profili görüntüleyemiyorum kullanıcı adı random sayılarla değiştirilmiş.Önemli bi hesaptı yardımcı olur musunuz? Giriş sağlayamıyorum.
  4. C

Minecraft Premium Server Önerisi

egg wars türü oyunları oynayabileceğim güzel sıkıntısız bir server arıyorum premium olması lazım önerebilir misiniz?
  5. C

Forza Horizon 5 Kayıt Alamama

Xbox gamepass üzerinden forza horizon 5 oynuyorum.Ancak oyunu bandicam ile kayıt almak istediğimde oyundan atıyor sebebi nedir?
  6. C

Instagram Beyaz Ekran Sorunu

bununla ilgili bir konu daha açtım ancak yardım alamadım.İnstagramım yaklaşık 2 haftadır beyaz ekranda kalıyor. Hesaba vs giriş yapamıyorum bile direkt beyaz ekran veriyor.İnstagramın eski bir sürümünü yükledim onu kullanabiliyorum ancak güncel sürümünde böyle bir sıkıntı var. Yardımcı olur musunuz?
  7. C

instagram beyaz ekran

instagramda mevcut başka bir hesaba giriş yap dedim beyaz ekranda kaldı uygulamayı sildim geri yükledim ancak girişte aynı şekilde beyaz ekranda kalıyor var mı bir çözümü?
  8. C

Mikrofon Telefonda Ses iletiyor ancak Pcde iletmiyor

kulaklığı telefona bağlayınca dcden arkadaşlarıma ses gidiyor ancak pcye her iki kablosunu bağlasam da sesim gitmiyor bir çözümü var mı?
  9. C

Dolandırıldım. Yardım

sahibinden üzerinden g29 alacakken bir ilan diğerlerine göre ucuzdu.İrtibata geçtim ve bana bir link gönderdi.Param güvende ile alacağımı söylediğimden bana bunun kopyasını atmış anlamadım yardım edin IBAN numarası mevcut nerden çektiğini bulabiliyoruz ve şahısla iletişim halindeyiz bulunabilir...
  10. C

Amazon Bu Adrese Teslim Edilemez Hatası

Amazonda indirime giren şu LG monitörü alacaktım ta ki adres hatası verene kadar... forumda araştırdım ancak destek ekibi geliştirmiş sanırım bize de aynı şey dendi düzelteceklerini söylediler yaklaşık 15 gün önce de başka bir arkadaşa aynı şeyi söylemişler bunu bir şekilde halledebilir miyiz?
  11. C

MSİ MAG275R VS Lg 27GL63T-B

arkadaşlar başlıkta gördüğünüz iki monitör arasında kaldım deneyimleyen veya bir yakınından bilgisi olan eksiğini,artısını söyleyebilir mi başka monitör aşırı güvenmediğiniz sürece önermeyin lütfen.(dizi film çok izlemem fakat simülasyon ve FPS oyunlarına merakım var.)
  12. C

Gigabyte G27FC VE AOC 27G2U ARASINDA KALDIM.

arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere G27FC ve 27G2U arasında kaldım. Açıkçası görünüş olarak gigabyte daha bir endamlı geldi. birinin IPS birin VA panel olması benim açımdan pek sorun değil ikisi de bana doygun geldi renk açısından ancak şu G27FCnin ghosting testini yaparken (60hz'de yaptık)...
Top Bottom