Arama sonuçları: *

1. Fazıl 63

PlayStation 5 slim bir anda yeşil ekran verdi

PlayStation 4'te yaşadığım iki duruma benziyor ilki HDMI kablosu tozlanmıştı içine üfleyip tozu aldım TV'nin içindeki tozu da aldım düzelmişti Sonra HDMI kablosu bozuldu Ben de ilk baş Cihazım bozuldu sanmıştım
  2. Fazıl 63

ps5 kolum orjinalmidir

Irak'tan getirdiğinizde kaç TL'ye getirtmiş oldunuz
  3. Fazıl 63

Enis Kirazoğlu Anomaly Agent Metacritic Puanı 84

Yılın oyunu olan god of War puanı 90 iken onunki 86 tabii oynayan kişi farklılığı var da oradan hesap et ne kadar fazla iyi puan aldığını
  4. Fazıl 63

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Bayi de çocuk çalıştırıyorlar şikayet ettim işe yaramadı o çocuğa da söyledim ama işe yaramadı
  5. Fazıl 63

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Bulamadım çoğu forumda konu açtım şikayet ettim ama yinede işe yaramadı ne yapacağımı bilmiyorum
  6. Fazıl 63

Cihazımla alakalı olabilir mi Xiaomi marka telefon kullanıyorum
  7. Fazıl 63

Konudaki tarife zaten bende YouTube da sorun yaşıyorum 1080 izliyorum 1705740091 Sizden ricam önce mobil verinize bakıp YouTube girip 5 dk 1080p video izleyin ve mobil verinize bakın kesin olarak azalıyor başka forumlarda bu sorunu yaşayanlar var
  8. Fazıl 63

Arkadaşlar ben bu paketi aldım çok pişmanım YouTube için aldım ama onda çalışmıyor lütfen yardımcı olun her yere şikayet ettim ama yinede düzeltme yapmadılar bilgisi olan var mı
  9. Fazıl 63

Xbox 9. Nesil Vs PS5 Dualsense

Eğer uğraşabilirim bu işlere kafam basıyor diyorsan dualsense daha iyi ama Xbox uğraştırmaz ama dualsence uygulaması var steam'de onu satın alıp her oyun için heptik feedback özelliğini kullanabiliyorsun diye biliyorum yine de kendimi deneyimlemedim sadece YouTube'da görmüştüm (ingilizcem için...
  10. Fazıl 63

Yardım Dead cells sorunu baş düşman kök hücre

Kralın elini 5 defa yemdim ama 4 baş düşman kök hücresi aldım ama 5.'yi alamıyorum beşinciyi almam lazım açılacak bir yer var bilgisi olan var mı
  11. Fazıl 63

Red Dead Redemption 2 FSR 3

Tamamen olayı hiç bilmeden soruyorum bildiğim kadarıyla fsr 3 fps artırıyor peki acaba eski laptopta da çalışır mı sanırım mx350 gpu vardı 720p lowda çalışsa güzel olurdu
  12. Fazıl 63

45W CİHAZIMI 33W İLE ŞARJ ETMEM ENTEGRELERE ZARAR VERİR Mİ ?

33 watt cihazı 67 watt ile şarj ediyorum herhangi bir sıkıntı görmedim hatta daha hızlı şarj olduğunu bile söyleyebilirim
  13. Fazıl 63

Yardım Mi 13 Ultra mı Düz S23 mü?

S24 ultra yine snapdragon ile gelir
  14. Fazıl 63

HP Victus Laptop Aldım

Sizin cihaz da bende 27.500 gösteriyor yani arada 1000 liralık var görüyorum ben indiriminiz vardır belki orası ayrı konu 1704100442 https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-58-588w.html Ya da bu da olabilirdi ama bunda 8 GB RAM var
  15. Fazıl 63

HP Victus Laptop Aldım

Bu fiyata RTX 4050 bulabilirdiniz ama yine de hayırlı olsun 1704100028 https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-58-52ka.html 1000 TL daha fazla vererek hem 4.050 hem de 16 GB RAM almış olurdunuz
  16. Fazıl 63

Yardım Mi 13 Ultra mı Düz S23 mü?

Kafanızı iyice karıştırıp Şubat ayında s24'ün çıkacağını söyleyeyim 😅
  17. Fazıl 63

Gamepad telefon tutucu

Bilgisayarım olmadığı için mobilden çok fazla oyun oynuyorum PlayStation 4 kolu ile çok fazla oyun oynuyorum bu aparattan lazım görseldeki aparattan nasıl bulurum lütfen yardımcı olun
Top Bottom