Arama sonuçları: *

• Users: Fazıl 63
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Fazıl 63

Yardım Dead cells sorunu baş düşman kök hücre

Kralın elini 5 defa yemdim ama 4 baş düşman kök hücresi aldım ama 5.'yi alamıyorum beşinciyi almam lazım açılacak bir yer var bilgisi olan var mı
  2. Fazıl 63

Gamepad telefon tutucu

Bilgisayarım olmadığı için mobilden çok fazla oyun oynuyorum PlayStation 4 kolu ile çok fazla oyun oynuyorum bu aparattan lazım görseldeki aparattan nasıl bulurum lütfen yardımcı olun
  3. Fazıl 63

9 k ya PC olarak ne alınabilir

9 k ya PC olarak ne alınabilir İkinci el sıfır bu bütçe de ne toplanır acaba bilgisayar toplamayı bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz
  4. Fazıl 63

Amazon'dan alışveriş yapılır mı

Arkadaşlar bir ürüne bakıyordum diğer sitelerde 2000 lira olan ürün amazon'da 1000 lira bunun için vergi alınıyor mu ayrıca buraya da 1701009137
  5. Fazıl 63

Bu iki kulaklık arasında kaldım hangisi

Faturaya ek bu iki kulaklıktan birini alacağım ama hangisi karar veremedim telefonum Xiaomi
  6. Fazıl 63

Öneri Red dead redemption 2 mi The Last of us part 2 mi

Red dead redemption 2 mi The Last of us part 2 mi varsayalım ikisini de oynayabiliyorsunuz hangisini seçerdiniz
  7. Fazıl 63

X Claude için gamepad alınır mı

Xcould için gamepass ve gamepad almayı düşünüyorum/( Ps 4 çakma gamepad) toplam 400 TL zarar edeceğim sizce değer mi bilgisayarım yok telefondan oynayacağım 1686852530 Oynayacağım oyunlar doom ve wolfenstein
  8. Fazıl 63

God Of War Ragnarok yarık gizemi

God of War ragnarok'ta bitirenler için söylüyorum spoiler içerebilir maske vardı ve yarık vardı o yarık neydi bilgisi olan var mı oyunu bitireli 7 ay oldu bunun hakkında kimse video yapmadı veya bir yazı filan da görmedim bilgisi olan yazabilir mi
  9. Fazıl 63

Köye internet altyapısı getirilebilir mi

Köyde yaşıyorum Vodafone faturalıyım 10 megabitlik bir internet çekiyorum Allah belalarını versin Instagram bile çekmiyor altyapı çekme ihtimalimiz var mı varsa ne kadar maliyeti olur bilgisi olan yazabilir mi
  10. Fazıl 63

Akıllı saate Bluetooth kulaklık bağlayıp müzik dinlenilebilir mi?

Akıllı saate Bluetooth kulaklık bağlayıp müzik dinlenilebilir mi? Ve bunu yapabiliyorsak en ucuz yapabilen saat hangisi
  11. Fazıl 63

Yardım Elektronik aletler nasıl korunur

Geçenlerde elektrik çok fazla geldiği için PlayStation 4'üm yandı 2000 lira kadar bir masraf yapmak zorunda kaldım ayrıca evdeki iki tane televizyon yandı onları da 1000 lira zarar yapmak durumunda kaldım elektrik bölgemizde sürekli gidip geliyor bazen fazla geldiğinde bu şekilde sonuçlanıyor bu...
  12. Fazıl 63

Görüntü çok bulanık düzeltmenin bir yolu yok mu

Xcould telefondan kullanıyorum görüntü çok kötü internetim gayet iyi mobil internet kullanıyorum ama görüntü çok çok kötü düzeltmenin bir yolu yok mu
  13. Fazıl 63

Laptopa oyun yükleyemiyorum

Laptopa oyun yükleyemiyorum malum ekonomik sorunlardan dolayı oyunu korsan indirdim ama oyun not olarak gözüküyor yardımcı olabilecek var mı normalde konsolcuyum ben ama laptopla bir oyun oynayayım dedim konsol bozulunca laptopa kaldım 1685397656 laptop daha yepyeni o yüzden hiçbir program...
  14. Fazıl 63

Yardım Xbox ultimate en ucuz nerede alınır

Xbox ultimate en ucuz nerede alınır X cloud için almam lazım Bir de ülkemize en yakın x klav destekleyen ülke hangisi bilginiz var mı benim bildiğim kadarıyla Almanya
  15. Fazıl 63

Vestel televizyona nasıl APK yüklenir

https://www.epey.com/televizyon/vestel-43f9510.html şu televizyonu kullanıyorum APK kurulmuyor YouTube vanced APK ve inatbox APK kullanmak istiyorum ama apk'yı görmüyor bile
  16. Fazıl 63

Kredi kartı nasıl kullanılır

Hayatımda hiç kredi kartı kullanmadım ben sanıyordum ki 2000 liralık kredi kartı ile her ay içinden 2000 lira çekilerek 10 taksitle 20.000 liralık hazır sistem alınabiliyor ben böyle düşünüyordum maaşıma bilgisayar alacaktım eğer öyle bir şey varsa açıklar mısınız kredi kartı tam olarak nasıl...
  17. Fazıl 63

Lenovo v15 Windows 11 pro'yu etkinleştirmem gerekiyor mu

Windows 11 pro'yu etkinleştirmem gerekiyor mu Lenovo v15 aldık yeğenime üniversite için aldık Windows 11 pro yükledik de windows'u etkinleştirmemiz gerekir mi üniversitede falan kendi başına yapamaz
  18. Fazıl 63

Yardım Windows 11 yüklerken sürekli yeniden başlatılıyor

Lenovo laptop aldık ve 15 diye bir model freedos olduğu için Windows yüklemeye çalışıyoruz ama beceremiyoruz lütfen yardımcı olabilecek biri var mı yükledik Lenovo yazısından takılı mavi ekranı veriyor
  19. Fazıl 63

Yardım Xiaomi Telefon uyumlu USB almama yardımcı olabilecek var mı

Poco X3 GT için USB bellek alacağım ama nasıl alacağımı bilmiyorum örnek olarak birazdan atacağım resimde soldaki usb'nin type c girişi kendiliğinden var ve telefona oluyor ama sağdaki olmuyor tipçiye dönüştürücü ile olmuyor şuradaki USB'yi almayı düşünüyorum fazla mı gelir acaba yoksa düşük mü...
  20. Fazıl 63

Telefonum poco X3 GT Type kulaklık almalıyım

Telefonum poco X3 GT Type kulaklık almalıyım normalde kullandığım kulaklık Qcy t17 dokunmatiği algılamıyor anlamadım oyun moduna da bir türlü alamıyorum kulaklık önerisi bekliyorum type c bütçede belli değil mümkünse fiyat performans
Top Bottom