Arama sonuçları: *

1. D

Adata XPG Gammix D30 Ram'ler Arasındaki Fark Nedir?

Stokta kalmadığı için gidipte bir ram'e 2000tl veremem ya. Bu kadar pahalı olmaması lazım. Eğer sağda solda biraz daha baktığımda bulamazsam 88G lik alırım diye düşünüyorum umarım hem performans hemde uyum olarak rahatlık sağlar
  2. D

aga bayadır ram'in kutusuna bakıyordum sonunda buldum. Benimki yani şuan kullandığımın modeli AX4U300038G16ASR30 olarak yazıyor. Bu ram'i hepsiburada dışında bi yerde bulamadım. Bunun yerine yani 38 yerine 88 olan dan alsam yani bundan ; AX4U300088G16ASR30 bi sorun teşkil eder mi? Arkadaş...
  3. D

yok kankam orada stok kalmadığını biliyorum. Aşağıda dosya olarak eklediğim 2 ram'den sen bana 1600tl lik olanın linkini attında. Onun ile diğer 2000tl'liğin farkını sormuştum. Ama hepsiburada da tabii ki fiyatlar gereksiz uçuk. Sen bana attığın n11'de fiyat 900tl iken hepsiburada da 1600tl. Garip :d
  4. D

benim istediğim üstteki olan linkteki 900tl lik ram midir? Emin misin kral? 1656491785 zamanında bende 400tl'ye almıştım da işte fiyatlar artınca mecbur yapacak bişey yok :/ 1656491921 kral meraktan soruyorum eğer almam gereken bu ise, diğer ram'den farkı nedir ? öğrenmek amaçlı soruyorum...
  5. D

Selam, bugünlürde işimin düştüğü ve bazı aksaklıklar sonucunda araştırmam gereken bir olayla karşılaştım. ADATA 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram'ini kullanıyorum. Tek slot olarak kullandığım bu ram'a bilgisayarda performans artışı istediğim için dual channel kullanmak...
  6. D

CSGO'da Yaşamış Olduğum Ciddi Fps Düşüşü

en düşük ayarlarda anca oynayabiliyorum şuan zaten. Fakat dediğim gibi 100 küsür fps zar zor alabiliyorum 100-120 arası git gel yapıyor ve evet rami tek slot kullanıyorum
  7. D

CSGO'da Yaşamış Olduğum Ciddi Fps Düşüşü

Selamlar, CSGO ile yaşadığım bir performans sorununa yanıt aramak için yazmış bulunuyorum. 2020'in son aylarına doğru yeni bir bilgisayar almıştım ve CS'yi gayet net oynatır diyerekten o sisteme göre bütçe ayırıp almıştım fiyatlar uçmadan önce. Bilgisayarı elime alır almaz driver güncellemeleri...
Top Bottom