Arama sonuçları: *

1. A

Bilgisayarım ne kadar eder yardım lütfen (da-md1)

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum ama ne kadar hiçbir fikrim yok ortalama olarak bi fiyat söylerseniz sevinirim 1707834066 Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum
  2. A

Bilgisayarım ne kadar eder? (Da-md1)

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadar yapar monitörle beraber
  3. A

Öneri Farklı Konulu Dizi Önerisi Bekliyorum

Listeyi hangi sitede yaptın?
  4. A

Öneri PC için gamepad önerisi

logitech f710 aldım gayet memnunum
  5. A

Oyunlarda konuşma sesleri gelmiyor

Bilgisayarıma 1 ay önce format atıp win11e çevirdim.Format attıktan sonra fifa23 yükledim ama oyunda spiker sesi gelmiyordu.Bugünde RDR2'yi yükledim ama oyunda konuşma sesleri gelmiyor nedeni ne olabilir acaba fikri olan varmı?
  6. A

Pc bios ekranında kalıyor yardım lütfen

Teşekkürler garantsi bitti diye hatırlıyorum yeni bir ssd alsam kurulum falan yapmam gerekirmi acaba 1684760258 Teşekkürler malesef başka depolamam yok
  7. A

Pc bios ekranında kalıyor yardım lütfen

Bilgisayarı açtığımda bios ekranında kalıyor daha öncede böyle bir sorunla karşılaşmıştım ssd'yi söküp takarak sorunu gidermiştim şimdi 7-8 kez söküp takmama rağmen bios ekranını geçemiyorum sistem DA MD-1 yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  8. A

🔥İndirim 10LT OBA Ayçiçek yağı 250 TL 1kg Çay 27TL MİGROS

Teşekkürler sipariş verdim
  9. A

Yardım lütfen pc bios ekranında kaldı

250gb boş yer var SSDde 3 yıldır kullanıyorum
  10. A

SSD'yi 3. kez çıkarıp takmamdan sonra bilgisayar açıldı şuan bi sorun görünmüyor sadece ara ara kısa donmalar oluyor yardımcı olan herkese teşekkür ederim. 1671022382 Bi sorum daha olacak SSD'yi görmeme sorunu devam ederse yeni bir SSD almam sorunu çözermi acaba çevremde gösterebileceğim bi...
  11. A

Teşekkürler deniyorum şimdi
  12. A

Evet tek 8gb
  13. A

5 denemenin 1inde falan açılıyor ama açıldığındada aşırı donma oluyor
  14. A

Sistem DA-MD1 bu arada
  15. A

Bilgisayarım bios ekranında kaldı, normal şekilde çalışırken birden mavi ekran hatası geldi ve yeniden başlattığımda bios ekranında kaldı sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  16. A

Sistem nasıl sizce ?

i3 7100 ZOTAC 1050Tİ 4GB EKRAN KARTI (7 ADET) 240 gb ssd 8GB DDR4 2400MHZ RAM H110M-K ASUS ANAKART THERMALTAKE DÜZ SİYAH KASA 600W POWER BENQ GW2270 22İNÇ 60HZ MONİTÖR RAMPAGE 7.1 KULAKLık GAME POWER BANE MOUSE GAME POWER WARLOCK MEKANİK KLAVYE Fiyat 6000 TL
Top Bottom