Arama sonuçları: *

1. B

Çözüldü✓ Wattmandan İade Alırlar mı?

Ürünün markası nedir acaba belirtir misiniz ?
  2. B

Si̇stemi̇mi̇n Ürünleri̇ni̇ Aldim Fi̇ki̇rleri̇ni̇zi̇ Alabi̇li̇r Mi̇yi̇m

Merhabalar, bir süredir pc toplama ile uğraşıyordum bugün itibariyle sistemimin bütün siparişlerini verdim fiyat olarak da belirttiğim gibi fikirlerinizi alabilir miyim EKRAN KARTI:SAPPHİRE 6700XT NİTRO+ 9889 TL ANAKART:MSİ B550 GAMİNG EDGE WİFİ 2300TL RAM:KINGSTON FURY BEAST RAM 3600...
  3. B

Yardım Amazon Pri̇me Day Hangi̇ Moni̇tör Alinir ?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XZG95K3/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08VH74J71/ref=ox_sc_act_title_4?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
  4. B

🔥İndirim 🔥ViewSonic VX2705-2KP-MHD QHD-IPS-144Hz Monitör 3699 TL🔥

Hangi monitör daha iyi arkadaşlar ikisi arasında kaldım bende
  5. B

Pahalı bir sistem topluyorum bu parçaların uygunluğu nasıl ?

Hocam gayet güzel sistem ancak şahsi fikrim o psu yu almaman yönünde aynı markanın aorus model psu ları mevcut bende 750w olanı var. Senin düşündüğün modelin 750w versiyonunda şöyle bir durum söz konusu: Hocam aynı markanın aorus modelleri var onlar gayet iyi ve güvenilir,öneririm.
  6. B

Yardım BE QUIET Sıvı Soğutma ALINIR MI ?

Hocam şu model nasıl sizce https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-arctic-freezer-34-esports-duo-cpu-sogutucu-fiyati,462577085.html
  7. B

Hocam şart değil ancak fiyat olarak epey uygun geldi açıkçası
  8. B

Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar Ryzen 5 5600 işlemcim için sıvı soğutucu alıcam Amazon dan şöyle bir ürün buldum: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08K3R64L5/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A164Q32FWUA6LL&th=1 Alınır mı sizce ????
  9. B

Yardım MSI MAG CORELIQUID P240 SIVI SOĞUTUCU ALINIR MI

Ryzen 5 5600 işlemcim için düşünüyorum dostlar, bilgilendirir misiniz ? Bu fiyat aralığında daha iyisi varsa da önerilere açığım. Üün linki: https://www.amazon.com.tr/MSI-CORELIQUID-optik-siyah-buharlaşmaya-dayanıklı/dp/B0991Y56R1/ref=zg_bs_12602093031_1/257-5463473-2024140?pd_rd_i=B0991Y56R1&th=1
  10. B

❌İndirim Bitti! 🔥WD Black SN850 PCie 4.0 7000mb/5300mb 1 TB SSD 1865 TL🔥

Hocam ben müşteri hizmetleri ile görüşme sağladığımda bana 1 sene demişlerdi bir yanlışım olmasın ama yine de.
  11. B

❌İndirim Bitti! 🔥WD Black SN850 PCie 4.0 7000mb/5300mb 1 TB SSD 1865 TL🔥

Arkadaşlar normalde bu ürün 5 sene garanti veriyor yerelde ancak ürün Almanya dan geldiği için yerel pazarda ürünün bir garanti karşılığı yok WD adına. İşin Amazon kısmında ise 1 senelik garanti var ancak burda da durum şöyle ki, Amazon ürün değişimi yapmıyor verdiğiniz ücreti iade olarak alıyor...
  12. B

GİGABYTE 2K G27Q MONİTÖR ALINIR MI ?

Hocam adaptöründe coil whine sıkıntı yaşadın mı ?
  13. B

GİGABYTE 2K G27Q MONİTÖR ALINIR MI ?

2k monitör arayışı içerisindeyim amazon un prime day günlerini beklemek ne kadar benim adıma uygun olur bilemiyorum ancak itopya da ki monitör acayip ilgimi çekti. Bu fiyata bundan iyisi olur mu, iyi bir monitör mü belirtirseniz çok sevinirim. Ürün linki...
  14. B

2k Moni̇tör Öneri̇si̇ Alabi̇li̇r Mi̇yi̇m

Arkadaşlar 2k kaliteli bir monitör tavsiyesi isteyeceğim sizden bütçem de belirttiğim gibi 5 bin tl maksimum yardımcı olursanız çok sevinirim.
  15. B

PCI 4.0 1 TB SSD TAVSİYESİ

Hocam Almanya Amazon’dan almak istemiyorum açıkçası ya garanti süresi kısalıyor falan biraz sıkıntılı işler sıkıntı çıktığında da göndermek falan gerekiyor malum, soğutucu bloğum mevcut ayrıca,eyv önerin için
  16. B

PCI 4.0 1 TB SSD TAVSİYESİ

Arkadaşlar merhaba, sistemine pcie 4.0 bir ssd alıcam 1 tb boyutunda, iki ssd arasında kaldım;Samsung 980 pro ve Wd Sn850 fiyatları nerdeyse aynı siz hangisini önerirsiniz nedeniyle belirtirseniz çok sevinirim.
  17. B

SIVI SOĞUTUCU ÖNERİSİ

Merhabalar, sistem topluyorum bir süredir Ryzen 5600 işlemciyi aldım ancak ürüne bir sıvı soğutma almak istiyorum,önerileriniz neler max bütçem 1800-2000 TL arası olacak.
  18. B

Msi 110m ve Msi 111r

Merhabalar, bir sistem toplamakla uğraşıyorum şu anda ancak kasa belirleme noktasında açıkçası biraz şüpheye düştüm sizlere danışmak istedim. Bütçemin 2000 tl yi geçmemesini istiyorum belirlediğim iki tane kasa var ancak 111r hakkında çok fazla video bulamadım tam anlamıyla. İki kasa arasında...
  19. B

Si̇stemi̇m Darboğaz Yapar Mı?

Hocam bahsettiğiniz model aorus olmayan modeli,ben de ilk aldıktan sonra bir tırstım ancak aorus modeli ile ilgili olumsuz hiçbir şey bulamadım internette,dönüşünüz için teşekkürler.
  20. B

Si̇stemi̇m Darboğaz Yapar Mı?

Merhabalar, yeni bir bilgisayar toplama işine giriştim bir süredir ama kafama takılan bazı sorular var genel anlamda yardımcı olunursa çok sevinirim. SSD:WD Blue SN570 1 TB PSU:Gigabyte Aorus P750 80+ Gold 750W Tam Modüler Güç Kaynağı ANAKART:MSI MPG GAMING EDGE WİFİ B550 ATX KASA:MSI MPG...
Top Bottom