Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Öneri ANNELER GÜNÜ İÇİN HEDİYE TAVSİYESİ

eğer eşarp giyen biriyse eşarp alabilirsin ama biraz pahalı armina ,tuğba felan
  2. Azexxes

Yardım Beyler Traş Makinem Bozuldu Önerileriniz Varmıdır ?

Bu attiklariniz 3mm saç da kesebiliyor mu
  3. Azexxes

Yardım Beyler Traş Makinem Bozuldu Önerileriniz Varmıdır ?

ekstra konu açmayayım ben de traş makinesi bakıyorum 0 jilet gibi kesebilecek makine var mıdır.
  4. Azexxes

Amazon Problem (Eksik Kusurlu ürün)

Kolay gelsin hep onla gelmiyor mu zaten son 1 ay içindeki en az 20 kargomun hepsi kolay gelsinle geldi
  5. Azexxes

Amazon Problem (Eksik Kusurlu ürün)

Valla benim ürünler de bugün öğlen geldi hiçbirinde sorun yoktu bende baya bir şey almıştım
  6. Azexxes

Netflix Papara üyeliği

7. Azexxes

Öneri Lise için okul çantası önerisi lazım

3 sene önce buna benzer bir model almıştım simdi fiyatlari artmis fakat çok kaliteli cantadir sahsen halen yirtilmadi ki biraz hor kullandim su da gecirmiyor https://www.amazon.com.tr/dp/B07D5QZFRL/ref=cm_sw_r_apan_i_2MYGFTHFNVRXTHMDG0BQ
  8. Azexxes

🔥İndirim Hepsiburada tıkla kazan aktif

50 ye 20 kitap geldi
  9. Azexxes

150TL Uclu kalem onerisi

Valla ben 4 yıldır kullanıyorum kac defa yere düşmüştur. 1 defasında biraz yamuldu ucu fakat kırılmadı elimle duzelttim halen sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim. Ben zamanında 40 TL'ye almıştım
  10. Azexxes

gaming gecesi 1tl ye bu sefer ne verirler sizce?

Ohoo karti girdim siparis vercem Allah'tan tongaya dusmedik 10 saniyede stok bitti 178 tl gidiyodu valla
  11. Azexxes

gaming gecesi 1tl ye bu sefer ne verirler sizce?

Sepete ekledim satin al dedim site çoktu
  12. Azexxes

🔥İndirim Akbank Mobil'de 30 TL Çiçeksepeti Kodu Hediye

Akbank kullanicisi olmasam bile girip alabilir miyim
  13. Azexxes

İtopya kargo süresi kaç gün

o itopyaya bağlı biraz da bence arkadaşla farklı mahallelerde oturuyoruz ikimzide itopyadan aynı anda aynı mouseu sipariş ettik onunki 1 günde geldi benimki 10 günde geldi şans bence
  14. Azexxes

🔥İndirim Paycell ile Amazon'da 150 TL Harcamaya 30 TL Hediye

paycell kart hiçbirşeyi vermiyor ki bunu da vermeyeceğine eminim konudan 1 saat önce bende aynı şeyi gördüm paycell o kadar sorunlu bişey ki ne kazandığım puanları veriyor ne harcamana ek şu kadar apra veriyorum demesine rağmen onu veriyor kısacası boş bence
  15. Azexxes

Öneri Param çöp oldu!!! (Hepsiburada Amberled)

Burdan bunu mu anladin cidden 1650128386 Bu arada müşteri hizmetlerini arayin durumu belirtin her türlü iade almak zorundalar
  16. Azexxes

Hepsiburada kulaklık için Kupon & İndirim kodu

Turkcell gnc kullaniyosan 150 tl ustune 25 tl indirim veriyodu
  17. Azexxes

🔥İndirim GittiGidiyor 25TL İndirim Kodu

100 tl alt limit varmis baktim
  18. Azexxes

Amazon fazla ürün yollamış!!

Amazondan bahsediyoruz. ?
  19. Azexxes

Amazon fazla ürün yollamış!!

Amazon müşteri hizmetleriyle konusun muhtemelen size hediye ederler zaten. Adamlarin ihtiyaci yok ki
  20. Azexxes

Bu çanta alınır mı? (Puma)

Ayni cantanin ön gözü farklı modeli bende var 3 yıldır kullanıyorum hem okula giderken kullandım yurt dışına gittim seyahat ettim her türlü işimi görüyor. Su geçirmiyor. Icinde laptop koyacak yeri de var. Malzeme kalitesi cidden güzel. Dikişlerinde en ufak açılma olmadı. Gönül rahatlığıyla...
Top Bottom