Arama sonuçları: *

1. Buraksncr97

Tüketici Hakem Heyeti kararı sonrası ücret iadesi ne zaman alınır?

Hepsiburada kararı inceleme sonrası cumartesi günü genel merkezden arıyarak iban numarası aldılar ve 2462.80 TL hesabıma bugün yatırdılar. Kararı uğraştırmadan yerine getirdiği için Hepsiburada'ya teşekkür ediyorum.
  2. Buraksncr97

2.460 TL, görüntülerde her şey yazıyor dikkatli okumamışsınız.
  3. Buraksncr97

İcra ile uğraşmadan çözüleceğini düşünüyorum mebla düşük zaten ama hakkım var tabii önerin için teşekkürler.
  4. Buraksncr97

Bilindik adıyla Hepsiburada firması.
  5. Buraksncr97

Büyük firma olduğu için böyle saçma işlerle uğraşacaklarını sanmıyorum.
  6. Buraksncr97

Anladım o şekil yol izleyebilirim.
  7. Buraksncr97

Merhaba arkadaşlar 3 ay önce yaptığım THH başvurum lehime sonuçlandı eve tebligat daha gelmedi ücret iadesi ne zaman başvurmalıyım? Eve tebligat gelmesinden sonra 15 gün beklemeli miyim? karar itiraz edilse dönme duruma nedir?
  8. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

Teşekkürler THH bavurmadan önce KVK ya verseydim ekran degisimi yapılıp teslim alın diyeceklerdi.
  9. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

Son durum KVK ve Üretici firma Realme para iadesi kararı aldı, gerekli evrakları hazırlayıp elden teslim ettim çarşamba günü iademin ödeneceğini söylediler bu zaman zarfında THH başvurumu çekmemi istediler. 19 ekim de satıcı savunma yaptı ancak içeriğini bilmiyorum büyük ihtimal para iadesi...
  10. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

Güncel durum.< KVK tarafından arandılar cihazın onarılması için Tüketici Hakem Heyeti kararımın geri çekilmesini istediler, Ben de iade/değişim kararı çıkmadığı için şikayetimi geri çekmeyeceğimi ilettim üretici firmaya değişim veya iade talebinde bulunacaklarını söylediler tekrardan.
  11. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

Merhaba arkadaşlar geçen 10 günlük sürede kvk tarafından ekran değişimi yapılacağına dair onay için arandım ve DOA raporu talebimi üretici firma uygun görmemiş veya ekran değişimi yeterli bulmuş. Realme firmasına sürekli mail attım ancak ilgilenmediler ve bir kez bile aramadılar bir daha asla...
  12. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

evet.
  13. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

anladım
  14. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

Arkadaşlar.
  15. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

teşekkürler 1696246709 Arkadaşlar tüketici hakem heyetine detaylı fotoğraf ve fatura bilgileri girerek başvuruda bulundum hayırlı uğurlu olsun
  16. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

ürün açılşmış o yüzden 2.elmiş rapor olmadan iade olmuyormuş tamamen mağdur ettiler tüketici heyetine başvurayım o sırada cihazı kullanayım mı?
  17. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

hepsiburada rapor alp aide etmemi istedi 14 günlük cayma hakkı geçerli değilmiş tüketici heyetine başvuruyorum.
  18. Buraksncr97

Hepsiburada mağduriyet

evet olabilir.
Top Bottom