Arama sonuçları: *

1. Esca

Öneri Akım Korumalı priz önerisi

akım korumalı priz alacağım ne önerirsiniz. ben bunu almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir https://www.hepsiburada.com/philips-spn7080wa-62-8-li-akim-korumali-priz-2-mt-kablo-3680-w-16-a-pm-HBC000023LKKH
  2. Esca

Öneri 100. yıla özel Gümüş Hatıra Para Satışa Çıktı 5050 TL

atam 2014'e biraz sınirli bakıyor sanki
  3. Esca

🔥İndirim a101'e hot wheels gelmiş

a101 de gördüm kutusunu yeni gelmiş hemen açtırdım tanesi 179tl 4 tane aldım son kutunun değirini bilen varmı action serisi galiba bulamadım hiçbiyerde
  4. Esca

Öneri bu sıcaklara iyi gidecek soğutucu önerir misiniz?

arkadaşlar vantilatör olur başka bir şey olur fiyat performans aklınızda bir şey varsa öneriye açığım. bütçe 1500 üstü de olabilir duruma göre
  5. Esca

Bu site ne ayak :D bilgisi olan?

sene kaç acaba fiyatlara baksana :D
  6. Esca

Bu site ne ayak :D bilgisi olan?

niye her şey bu kadar ucuz dolandırıcı felanmı...
  7. Esca

Öneri bu site güvenilir mi? anakart alıcam

bu site güvenilir mi? daha önce hiç karşılaşmadım https://www.sepetist.com/msi-mpg-x570s-carbon-max-wifi-amd-x570-soket-am4-ddr4-5300mhz-4xm2-atx-anakart-pmu390?ref=akakce&v=1.14.5
  8. Esca

MOTOSİKLET Mİ EL KONSOLU MU?

motora benzin dayanmıyordu bide çok gezdiğim için sürekli bakım yapıyordum gına geldi pc dizdim sağlam 7900xtx li kafa rahat dert yok tasa yok :D
  9. Esca

MOTOSİKLET Mİ EL KONSOLU MU?

ben motoru sattım pc dizdim :D
  10. Esca

Yardım logitech g502se garanti değişim ama ellerinde ürün yok

klavye mouse kulaklık aldım ben, mouse ve klavye bozuldu hemen kulaklıkda sorun yok şuanlık
  11. Esca

Yardım logitech g502se garanti değişim ama ellerinde ürün yok

selam dostlar 19.02.2022 tarihinde itopya'dan logitech g502se mouse aldım sağ tık bozuldu garantiye yolladım değişim kararı verilmiş ama ellerinde ürün yok para iadesi yapalım diyorlar, ben ise mousemin aynısını istiyorum ne yapmam gerek haklarım nelerdir pek bilmiyorum bi üst modelini ve ya...
  12. Esca

Bu satıcı dolandırıcı mı ?? Fiyatlar çok rekabetçi

çok şikayet var ama dolandırıcı değil, anakart almak için para yolladın satılmış anakart, geri yolladı parayı
Top Bottom