Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Yardım Gencer gaming indirim kodu var mı rx7900xt alıcam

Beyler sapphire pulse rx7900xt alıcam gencergaming'de bildiğiniz indirim kodu var mı veya bu kadr daha'da indirime girer mi
  2. Göktürk ArdaHan

Pcıe 1x uzatıcı kablo ucuz öneri

https://www.evaletim.com/urun/alfais-5086-pci-e-express-1x-disi-erkek-riser-yukseltici-uzatma-kablosu-10cm?ref=akakce&v=1.84.7 bunun daha uygunu var mı?
  3. Göktürk ArdaHan

Yardım İdefix ekran kartı kullanılmış gibi

Bende onu düşünüyorum ama garanti belgesi günümüzdeki kartlarda varmıydıki? Birde gigabyte ekran kartı garanti sorgulama nasıl yapabilirim?
  4. Göktürk ArdaHan

Yardım İdefix ekran kartı kullanılmış gibi

İdefix'den rx7900gre aldım gigabyte gaming o.c modeli kutunun ucu görseldekj gibi yırtıktı kutuda normalde olan o jelatin yoktu sadece kartda vardı kartın koruyucu jelatindede iz vardı soğutma blogundaki alüminyumlarda hafif eğilimler vardı hepsi görsellerde sizce normal mi? İçerisinden sadece...
  5. Göktürk ArdaHan

Yardım Pttawm ekran kartı alınır mı?

https://www.pttavm.com/sapphire-rx-7900-gre-nitro-11325-02-20g-256-bit-gddr6-16-gb-ekran-karti-p-975816930?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.66.2 Sizce alınır mı yoksa gigabyte gaming o.c modelini alcam +370tl'ye satıcısı nasıl pttawm'den alınmaz...
  6. Göktürk ArdaHan

🔥İndirim Xfx merc rx7900gre 21.999TL

( 🔥 YETKİLİ SATICI🔥 ) (⭐HEPSİBURADA⭐) Link-( https://www.hepsiburada.com/xfx-radeon-rx7900gre-merc-oyuncu-ekran-karti-16gb-gddr6-hdmi-3xdp-1xhdmi-amd-rdna-3-p-HBCV000064FOQL Power color fighter almak istemeyenler buna bakabilir sapphire pulse'den daha iyi bir soğutma...
  7. Göktürk ArdaHan

Yardım Değişimi onaylanan ürün zorla para iadesi olur mu?

A evları bana bağırıyo diyo bizde yok ara asusu sor varsa göndersinler biz trendyoldan temin ettik diyor sesini yükseltiyor bu nası saygısızlıktır bende tamam beyfendi asusu arayacak ve soracagım ben 8 aydır bekliyorum sen sana ürünün sahibini bul iadeni yapayım bende müdaili yok diyor bende...
  8. Göktürk ArdaHan

Bende onu söylüyorum vizyon tınlamıyor galiba direk thh'ye gidecek bu durum
  9. Göktürk ArdaHan

Dostlar 2.elden modem aldım arızalandı garantiye yolladım değişimi onaylandı ama vizyon bizde ürün yok para sahibine para iadesi olucak diyor diretiyor sahibin numarayı bende yok ve birde ürün 650 liraya almış adam şuan 2-2.5k bunu yapmaya yasal hakları var mı? ACİL Bİ BAKARSANIZ
  10. Göktürk ArdaHan

Siparişim 1 aydır gelmedi

De tüketici hakem heyetlerine baş vurucam de olmadı bu durumu yaşayanları topla vatan'ı bas veya kendin toplamayı biliyorsan direk parça olarak yollayın ben topluyacağım de
  11. Göktürk ArdaHan

Siparişim 1 aydır gelmedi

Bize sormak yerine vatan bilgisayarı arasanız daha iyi değil mi? 1721146206 De ya sistemimi yollayın yada şikayetçi olacağım bak nası gönderiyorlar sinirlen falan
  12. Göktürk ArdaHan

Game Garajdan Sipariş Ettiğim Sistem Ne Zaman Gelir?

Knk herkes'de farklılık gösterebilir o anki durumlara bağlı olarak ki ben kampanyadan inen sistemi almıştım yani yogunluk ondan'da olmuş olabilir
  13. Göktürk ArdaHan

Demekki sende yoğunluk yoku bende 2 haftaya geldi
  14. Göktürk ArdaHan

Kurulumu onlar yaparsa 2 hafta sürer
  15. Göktürk ArdaHan

Yardım Ryzen 7 7800x3D Almaya Değer Mi? Fiyatı İner Mi?

2k oyunculuk için kullanıcam almaya değer mi? Kart olarak 7900gre düşünüyorum R5 7600 ile 7800x3D Arasında 6-7k fark var sizce değer mi birde fiyatı sizce düşer mi?
  16. Göktürk ArdaHan

elimde 2.5 yıl garantili vatan faturalı 3060 12gb var

Ben ticaret cok yaptım benim ilanımı 89 kişi olarak ilana ekleyenler oldu da o fiyattan gitmesi saygılar
  17. Göktürk ArdaHan

Dolandırıldım YARDIM

Senin bu yaptığında tam enayilik ama geçmiş olsun ver polise
Top Bottom