Arama sonuçları: *

1. JeyliBon

Tüm Ekipmanlar Dahil Sistem Ne kadar Eder

Arkadaşlar iyi günler bir depremzede olduğum ve sınav öğrencisi olduğum için pc yi satmayı düşünüyorum topu topu 2 ay oynadım. Özellikleri Gtx 1650 super İ3 10100f 8gb ram H410 anakart 500 gb nvme m2 ssd 500 gb hdd Aoc c24g1 144hz 1ms monitör Steelseries rival3 mouse Porge pro mousepad 70x30...
  2. JeyliBon

İtopyadan verdiğim sipariş ne zaman gelir?

Tek ben yapmiyorum ama herkeste yapmiyor yapılan alışveriş normalden hatri kalıcak derecede az ve parçaların testinin yapılması ne kadar sürebilir sizce
  3. JeyliBon

Hocam test vs diyerek kendimizi yemiyelim koskoca firma montaj yapıp Windows aticaklar içine bu kadar zor olmamalı bir firma için
  4. JeyliBon

Hocam gaming genden 3 günde gelmişti burda 5 gün oldu
  5. JeyliBon

Arkadaşlar Çarşamba günü bilgisayar siparişi vermiştim bu 5.gun bende de fazla sabır yok tahminen ne zaman gelir sizce
  6. JeyliBon

Hazır Sistem kutusunda hasar varsa kargoyu almalı mıyım?

Kuryenin yanında açmaya çalış ama sonradan da farketsende incehesap iyidir yardımcı olurlwr
  7. JeyliBon

İtopya 05 Genel Red Hatası

Ziraat Bankası
  8. JeyliBon

Hayır ama doğrulama koduna kadar her yere geliyorum en son olmuyor
  9. JeyliBon

Arkadaşlar itopyadan pc alcam her şeyi eksiksiz yapıyorum ama işleminiz tamamlanamadi 05 genel red diyor ne yapmam lazım
  10. JeyliBon

Arkadaşlar cd lerin fiyatı iyi mi?

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ps4-oyunlari_faabb205-3271-4401-9d54-496d717a2dee Arkadaşlar ilan benim reklam yapmak amacım değil ama ister istemez reklama da giriyor fiyat nasıl sizce yüksek mi yoksa az mı ya da ideal mi sizce kaç olmalı
  11. JeyliBon

Sizce oyunların fiyatı iyi mi?

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ps4-oyunlari_faabb205-3271-4401-9d54-496d717a2dee Arkadaşlar ilan benim reklam yapma gibi bir amacım yok ama ister istemez reklama da giriyor fiyat nasıl sizce yüksek mi az mı ideal mı
  12. JeyliBon

Sahibinden Vs Letgo?

Gt 1030
  13. JeyliBon

Bilmediğim Bir Kişiden Gelen Kargo

dikkat edin sıkıntı çıkartabilir ama belli olmaz milyoner olup bize bilgisayar da alabilirsiniz :)
  14. JeyliBon

Kovalaa güvenli mi??

Arkadaşlar bu önceden sorulmuş ama cevabı verilmemiş tam olarak alışveriş yapan var mı ya da bilen var mı bu site güvenilir midir? Fiyatları gayet uygun çünkü şimdiden teşekkürler
  15. JeyliBon

Gaming gen tr güvenilir mi?

Hangi sistemi önerirsiniz o fiyata
  16. JeyliBon

Gaming gen tr güvenilir mi?

Arkadaşlar kusura bakmayın bu konu birçok defa açıldı yeni bir site olduğu için ama sistem alcam sonuçta para veriyoz en son bu sorunun ardından ortalama 2 ay geçmiş bu arada sıkıntı yaşayan var mı diye soruyorum teşekkürler sistem bu...
Top Bottom