Arama sonuçları: *

1. O

İnce Hesap Büyük Hata !

Bugün Kredi kartıma ücret iadesi yapılmış uzun süre bekledikten sonra bilginiz olsun dostlar. Çok şükür halloldu
  2. O

İnce Hesap Büyük Hata !

aynen evet o kadar kaliteli bir firma ki bu kadar kısa sürede bağlanıp hat otomatik kapanmadan müşterinin sorununu cozuyor
  3. O

İnce Hesap Büyük Hata !

Bunu defalarca söyledim ve ücret iadesi yapilacak denip telefon kapatıldı ve süre tekrar baştan başladı. Ben bu konuda mağdur oldum baskasinin olmasını istemem 1591141876 İnşallah senin başına gelmez böyle bir durum
  4. O

İnce Hesap Büyük Hata !

Müşteri hizmetleri yle görüştüm defalarca ücret iadesi yapılacak denildi Mayıs 15 de 1-10 iş gunu içinde ve bugün tekrardan aradım süreyi baştan başlatıp 1-20 iş gününe cikardilar
  5. O

İnce Hesap Büyük Hata !

Mart ayından beri uğraşıyorum bu zamana kadar ki sürede 20 den fazla aradım her defasında ücret iadesi yapılacak deyip kapanan telefon ve ücret iadesi yapılmadi. Mayis 15 de 1-10 iş gün içinde ücret iadesi yapılacak denildi. Bugün tekrar aradığımda bu süreyi baştan başlatıp 1-20 iş günü ne...
  6. O

İnce Hesap Büyük Hata !

Bana mı sıkıntı çıkarıyorlar bunlar bilemedim ki Mart ayından beri uğraşıyorum . Ve hala ücret iadesi alamadım hakem heyeti kararına rağmen
  7. O

İnce Hesap Büyük Hata !

İyi forumlar herkese İncehesap.com dan 11 Haziran 2018 de telefon aldim. Cihazda ki ekran sorunundan dolayı garantiye gönderdim. Kullanıcı hatası deyip ücret çıkardılar. Bunun üzerine tüketici hakem heyeti ne başvurdum. Heyet ücret iadesi kararı verdi. Karar bana ulaştıktan sonra 2 hafta...
Top Bottom