Arama sonuçları: *

1. U

KAFEİN ORANI YÜKSEK KAHVE

O işin abartısı hocam normal iç kahveni.
  2. U

Çözüldü✓ itopya.com rezaletliği

Sen sorun yaşamadın diye diğerleri de mi yaşamıyor ne biçim kafa bu? Firma eğer işini iyi yapmıyorsa tabi ki de kötüleyeceğiz başka ne yapacağız? Bu konu için söylemiyorum fakat genel olarak itopyadan şikayetçi olan onlarca insan gördüm forumda ufak bi google aramasıyla bile bulursunuz bütün...
  3. U

İade edilen monitör reddi (THH , teknik servis?)

Teknik servise göndermeyin THH'ye başvurun.
  4. U

Sizce arkadaşım dolandırılmış mı?

Hocam bariz bir şekilde dolandırıcıyım diye bağırıyor adam daha ne yazsın :D
  5. U

Yardım Dolap'tan ayakkabı aldım replika geldi

Geri gönderme hakkın var. Zaten dolap genelde alıcı korumalı bir uygulama.
  6. U

Net kargo rezilliği!

Net kargonun şubesi mi varmış? :D
  7. U

Yardım Amazon.com.tr den aldığım Logitech F710 böyle geldi ne yapmalıyım?

Hocam 4 tane rx6600'ün satıcısı muhtemelen amazonun kendisidir. Arkadaşın bahsettiği olayda gönderici amazon olsada satıcı başka bir firma ve bazen sıkıntı çıkartabiliyor amazondaki satıcılar.
  8. U

Yardım Sahibiden için Yardım Lazım

Param güvende de sistemin kargoda hasar görebilir veya satacağın kişi hasar verip geri gönderebilir. En uygunu satacağın kişinin evine gelip test edip paranı verip almasıdır. 1656094384 O zaman param güvende ile ilana koy ve sat bir şey olmaz. Ürün satıcıya ulaştıktan sonra onay verirse para...
  9. U

Yardım Sahibiden için Yardım Lazım

Havale ile mi yoksa param güvende ile mi satmak istiyorsun?
  10. U

Trendyol iptal işlemi gerçekleştirilemedi

Müşteri hizmetlerini arayıp onlara söyleyin.
  11. U

İNCEHESAP Dolandırıcılığı Kanıtı

Başından beri yaptıkları 1TL indirimde ilk defa url değiştirdiler çünkü.
  12. U

Ana Konu İtopya Karne Kampanyası - Haziran 2022

Bir şey göremedim.
  13. U

Dolandırıldım. Yardım

Hocam karakola gidip şikayette bulundunuz mu?
  14. U

Yardım Amazon Prime Üye Oldum ancak Karttan para çekmedi

Hocam bende de aynı sorun olmuştu ilk başta ücretsiz sandım hatta 3 ay boyunca para almadı sonra hepsini toptan aldı. Sistemleri biraz garip.
  15. U

• Abdullah Hacıgül'den fahiş konut fiyatlarına sert tepki !

Türkün Türkten başka dostu yoktur diyen birisi vardı nerede o? :D
  16. U

Yardım itopya dan almış olduğum kulaklığı nasıl iade edebilirim

Aynen öyle hocam. İade almamak için saçma sapan şeyler getiriyorlar. Mümkün oldukça amazondan satın almaya çalışın her şeyi geri iade alıyorlar.
  17. U

Yardım itopya dan almış olduğum kulaklığı nasıl iade edebilirim

Hijyenden dolayı almıyoruz falan filan diye saçma bir kural çıkarttılar muhtemelen geri almazlar fakat yine de şansınızı deneyin.
  18. U

139 LT mazot aldık. Gitti paracıklar ve Abdullah Hacıgül'de story attı !

Hocam ne alakası var iyi ki böyle konular açıyor ve açanların sayısı da artar umarım. Bilmeyen farkına varmayan insanlar gerçek durumu kendi gözleriyle görsünler.
  19. U

Sahibinden.com havaleyle alışveriş

Hocam 200TL daha verip sıfırını almak varken neden 2.el alıp dolandırılma riskini göze alıyorsunuz? Yani bu risk almaya giriyor verdiğiniz paranın tamamını kaybederseniz o zaman kulaklığın parasının hepsini baştan vermeniz gerekiyor daha kötü bir durum.
  20. U

İNCEHESAP yasal iş günü (20 gün) doldu ne yapmalıyım

20 iş gününü geçtiği takdirde para iadesi alma hakkınız doğar. Eğer iade vermezlerse tüketici hakem heyetine gidip şikayette bulunabilirsiniz sonuçlanması biraz uzun sürer fakat sizin lehinize karar çıkar.
Top Bottom