Arama sonuçları: *

1. T

Yardım 2 hafta yasal süreci geçen laptobumu iade edebilir miyim(3 hafta oldu)

anladım burda ve sahibinden.com üzerinden ilana koyucam başka bir site yok zaten sanırım değil mi
  2. T

peki sizce bu kadar fiyat verdiğim yeni bir ürünü ikinci el kategorisinde satmak beni çok fazla zarara uğratmaz mı
  3. T

ekranda siyah ekran geldiği zaman alttan sarı ışık hüzmesi geliyor ve işlemci ekran kartı sıcaklığı ise fazla yükseliyor bence çünkü işlemci 91-92 dereceyi bile gördü ve bunu valheim oyununda yaptı.sizce bunları yazarak servise göndermeli miyim iade talebi için
  4. T

merhaba 5 kasım günü hepsiburada üzerinden msi pulse 15 b13vgk laptobunu satın aldım.laptobu satın alma sebebi farklı bir şehirde yaşamamdı fakat bu hafta salı günü istanbula geri dönüş yaptım temelli olarak.bu süreçte 14 gün geçtiği için yasal süreç dışında kalmış gözüktü ve ürünü iade...
  5. T

new balance 530 bulamıyorum

merhaba new balance 530 43 numara hiç bir yerde bulamıyorum.bildiğiniz veya nereden alabileceğimi söyleyecek varsa çok mutlu olurum.
Top Bottom