Arama sonuçları: *

1. T

İrterneten çalışma masası alınır mı

Yapı marketlere uğrayıp alman bence daha iyi, gör ve beğen. İnternet resimlerinde gerçekle bağlantısız ürünler veya abartmalar olabiliyor. Eğer bütçen düşük ise kaliteli markaların spotçuları var, onlardan da alabilirsin. Mesela çok sağlam ve kaliteli reklamları tvlerde boy boy sergilenen...
  2. T

Öneri İnternet üzerinden mouse aldım, Ram yolladılar?

Doğrusu şu: Ülkemizde sesi çok çıkanlar, gücü aşırı sevenler ve sadece kendine her şeyi mübah görenler, işte onlar ahlak bekçisi olmaya daha hevesliler...
  3. T

pckolik çok daha mı masum ki hepsiburada dan, ona böyle şuna şöyle yapsın... Ayrıca her firma günümüzde harama helale dikkat etmiyor sadece çıkarına bakıyor, helalciyim diye çığırtanlarda dahil.
  4. T

Ben olsam aramazdım, sormazdım :D Onların hatası ve bu hatadan dolayı zarar da etmiş değildin. Hem senin sipariş verdiğin fareden 1 ram bile daha değerli. Boş ver melek olman gerekmez bu gibi durumlarda :alien:
  5. T

:censored: Ses etme, seni ararlarsa ve böyle bir yanlışlık olduğunu, düzeltmeleri gerektiği ifade ederlerse o zaman geri yollarsın. Sana gelen ramlerden dolayı o firmalar zarar etmez zaten. Aslında mağdur değilsin, başına talih kuşu etmiş. :blobdance:
  6. T

Öneri Elektrik Süpürgesi Önerisi

su filtreli olanları en güzelleri bence, çok iyi temizlerler ama kir boşaltma kabını en sonda temizlemek zahmetli olabiliyor. Gülü seven yani temizliği seven dikenine katlanmak zorunda. eğer su filtrli düşünüyorsan sana önerim: Aslında bu süpürgede hepsinden var...
  7. T

powertec tr-758 alınır mı

Powertec bildiğim kadarıyla çin ürünü ve çoğunlukla kalitesiz süslü cihazlar üreten bir firma. Alma sonra yüzünü keser, sivilcelere sebep olur. Fakir veya kendini kanıtlamış, kaliteli cihaz al.
Top Bottom