Arama sonuçları: *

1. V

İncehesap Ekran Kartı İade Edebilir Miyim?

AMD Ekran kartım varken hata almadan 2 gün üst üste oyun oynayamadım. Bütçe meselesi ama dayanıyırım diyorsan dayan yoksa komple iade.
  2. V

Yardım İncehesap Eksik gönderilen ürün ve bilgi alınamaması.

Teşekkürler hocam. Bankadan harcama itirazı yaptım vede ürünü iptal edin dedim hala 1-2 iş gününe iptal edilecek diyorlar.
  3. V

İncehesap güvenilir mi?

Elinde ürün olmayan ürün satıyorlar. Monitö aldım 3 hafta bekledim kargolamayınca iptal ettirdim. Müşteri hizmetlerine ulaşmakta epey vakit alıyor.
  4. V

Güncel. Hala hareket yok bunlar Allah 1 dese inanmayın .
  5. V

Iptal edin diyorum depodan bulmamız gerek bulursak zaten göndeririz diyorlar. Ulan elinde yoksa baska monitör öner allahın cezası.
  6. V

Müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor ve geri dönüş olmadı kargoda da hala hareket yok.
  7. V

İade talep ettim. Pazartesi dönecez dediler oda dönerlerse. Kutuyu bulmamız lazım once falan dedi. Kargoya verilmedi muhtemelen verilse şimdiye gelirdi.
  8. V

Valla hocam sürekli döncem diyip hiç bir aksiyon vermiyorlar. Evde kasa bana ben kasaya bakıyorum
  9. V

Hocam stok sorunu yok diyorlar ama bi problem var belli kicurved falan da olur elinde ne varsa göndersinler. 1588954268 yok hocam firmaya sitem ettim zaten size değil.
  10. V

Hocam faturası bile kesilmiş olmayan ürünün faturasını kestilerse vay hallerine yani.
  11. V

Aldığım ürün bu ve stokta da gözükmüyor.
  12. V

Valla hocam takip no verin diyorum hala bir takip no paylaşamadılar baya ilginç.
  13. V

Sanırım önce ihtar çekmem gerekiyor İncehesaba. 14 gün içinde cevap gelmezse gidebiliyorum heyete.
  14. V

Merhaba arkadaşlar, 19 Nisanda El capitan ve 1 adet 27 inç gamepower monitör siparişi verdim. Uzun bir bekleyiş sonrası çarşamba günü ekran kartı ve kasa ulaştı. Ama monitör yok ortada. Kutuların üstünde 3 parça sipariş gözükmesine rağmen 1 i eksik. Ne kargo firmasından adam gibi bilgi...
  15. V

incehesaba büyük isyan kapida

Hala aldığım el capitan kargoya verilmedi.
  16. V

İncehesap rezilliği

Benim ürünüm de hala yok ortalıkda El capitan mı aldık dert mi aldık belli değil . Ne zaman arasam yalan söylüyorlar. Doğru söz yok YALAN YALAN YALAN.
  17. V

İncehesap Kargo Süresi

Hocam bunlar böyle bir firma güven olmayacağını el capitan sayesinde anladım bende. Çöp bile almam
  18. V

Bu seferde Fansız gelir. Ahahahahsd 1588433741 Bu el capitan balon ki ne balon ahahahhas
  19. V

Adam ileri görüşlüymüş resmen ahahahs.
  20. V

Bankalar falan puan veriyor hocam. Dolandırıcı olacak bir firma değil diye düşünüyorum.
Top Bottom