Arama sonuçları: *

1. B

Ryzen 3 3100 CCX1 Overclock 4.51 GHz

teşekkürler iyi forumlar
  2. B

teşekkür ederim işlemciyi değiştiricem zaten 3500x e geçmeyi düşünüyorum program herhangi bir zarar veriyor mu. Anladığım kadarıyla kendi içerisinde max frekans min voltaj oranını bulmaya çalışıp bulunca kapanıyor ve değerleri gösteriyor
  3. B

hocam ctr ryzen programı amacı ve ileyişi nedir elimde 1600af var wraith prism rgb takılı bu programı çalıştırırsam pc zararı var mı ve yaptığı işlemler nedir. araştırdım ama çok bişi bulamadım zaman ayırıp cevap verirsen sevinirim
  4. B

Amd wraith prism alınır mı

Stok fana göre 10 derece fark ediyor diye biliyorum overclock yapıcam bakalım arada kaldım 1602624145 Hocam peki bunu almak mı daha mantıklı olur yoksa elimdeki işlemciyi 900 e satıp 3500x stok fanla almak mı ama satabilir miyim o konuda tereddüt yaşıyorum
  5. B

1600 af overclock yapıcam
  6. B

Kasam gamepower warcry 14cm e kadar soğutma desteği var bu yüzden kule tipi olmuyor. Bende 240 tl ye kullanılmamış wraith prism buldum alınır mı ?
  7. B

Snowman t6 warcry kasa uyumlu mu

Çok teşekkürler hocam şimdi düşününce anakart yüksekliğini de dahil edip daha iyi ölçmem gerekiyordu.Haklısın yardım için teşekkürler iyi akşamlar dilerim
  8. B

Snowman t6 warcry kasa uyumlu mu

Kasam warcry ve soğutucu olarak t6 ultura almayı düşünüyorum.Kullanan var mı? Warcry ile uyumlu mu? 15.5 cm yazıyor ben ölçtüğümde kasada tam 15.5 cm yükseklik var ama sığmaz diye korkuyorum şahsen.
Top Bottom