Arama sonuçları: *

1. I

Çözüldü✓ AMD Ryzen 7 5800X3D işlemciyi,Noctua NH-U12A ,Asus ProArt LC420 iyi soğutur ?

Çok teşekkür ederim öneriniz için evet sessizlik çok önemli gönderdiğiniz ürünleri incleyeceğim tekrar çok teşekkür ederim yorum yapan tüm arkadaşlara
  2. I

Çözüldü✓ AMD Ryzen 7 5800X3D işlemciyi,Noctua NH-U12A ,Asus ProArt LC420 iyi soğutur ?

Hocam çok teşekkür ederim hemen listeme ekliyorum,diğer arkadaşlarında önerileri varsa açığım. 1723171116 Teşekkür ederim bunlarada göz atıcağım
  3. I

hocam kasam haf 700 model tüm sıvı soğutmaları destekliyor 360 420 ws hepsini destekliyor benim amacım sesiz ve durmadan çalışıcak bilgisayarım için yüksek performanslı bir şey arıyorum,parasından ziyade benim için performansı önemli kurucağım bilgisayar 7 24 oyunlar için açık durucak öneriniz...
  4. I

Hocam şimdi buna benzer siz söyleyince aşağıdaki model var dediğim gibi ilk defa kendim topladığım için bu tarz konulara hakim biri değilim bu yüzden sizin fikirlerinize ihtiyacım var Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu
  5. I

Sizin için saçma olan bir soru benim için önemlidir nezaketen soruyorum cevaplamak istemiyorsanız saygı duyarım ama,bu tarz bir yaklaşım hiç hoş değil
  6. I

AMD Ryzen 7 5800X3D,Noctua NH-U12A chromax.black, Asus ProArt LC420 Arkadaşlar konuda belirtiğim gibi bu işlemciyi hangisi daha iyi soğutur fiyat performans olmasından ziyade ben tamamen soğuması ve oyunlarda donma kasma gibi sorunlar yaşamak istemediğim için nacizhane fikirlerinizi rica...
Top Bottom