Arama sonuçları: *

1. I

Kasa fan yuvaları nasıl takılır

Herkese merhaba. 3 tane yeni fan aldım. Montajı doğru yaptığımı düşünüyorum fakat arkadaki kabloları birbirine nasıl bağlayacağım? Yardımcı olursanız sevinirim. Görünürde olan 3 giriş ön tarafta ki fanlarındır. Geriye PSU'dan gelen 1 adet yuva, egzoz fanı yuvası ve kasa tavanda ki fan yuvası...
  2. I

kasaya 5. fan eklenebilir mi?

arkadaşlar merhaba. GameGaraj Leo Siyah Tempered Glass 650W 80+Bronze Mid Tower Kasa× 1 şu kasaya 5. fan eklemek mümkün mü?
  3. I

Soğutmamı takmama yardım eder misiniz

Hemen 1679055875 Bu hatalı şekilde taktı egoz ile işlemci yüz yüze bakıyor 1679056009 Telleri sökemiyorum 1679056180 Teli söktüm bu sefer ramin üstüne basıyor rami çıkarıp mı takmam lazım 1679056192 @EfoWars
  4. I

Soğutmamı takmama yardım eder misiniz

Arkadaşlar merhaba. Soğutucu ters takıldı sökmemde takmamda yardım eder misiniz
  5. I

İşlemci soğutucu ile egzoz fan birbirine bakıyor

İnternet cafeden çıktım tek başıma çevirebilir miyim 1679055176 Bu şekilde kullansak sorun olur mu
  6. I

İşlemci soğutucu ile egzoz fan birbirine bakıyor

Arkadaşlar merhaba. Şimdi internet cafede soğutucuyu taktım fakat kafama takılan bir şey var egzoz fan ile işlemci fanı yüz yüze bakıyor kurulumda bir anormallik varmı
  7. I

İşlemci soğutucu takmak kolay mı

Arkadaşlar merhaba. Sorum yukarıda ki gibidir intelin stok soğutucusu var fakat soğutucu en son geliyor bilgisayarı kurmam gerekiyor bilgisayarcıya götürmeden takabilir miyim kendim
  8. I

İ5 12400f için soğutma önerisi

Sıvı soğutma alacak bütçe kalmadı son para ile yukarıda ki ikisinden birisini alıcam
  9. I

Reis idarelik stock kullansam çok mu ısınır
  10. I

Arkadaşlar merhaba. Yeni sistemle stock soğutucu gelecek bunun için bir soğutma gerekiyor bütçe veremiyorum fiyat konusunda 300 liraya da var 3000 lirayada en iyi f/p ürünü benimle paylaşır mısınız
Top Bottom