Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Soğutucu Onerisi Ryzen

yetiyor bize kral sen canını sıkma
  2. M

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-cooler-master-masterliquid-ml120l-v2-rgb-mlw-d12m-a18pc-r2-sivi-fiyati,1055122263.html
  3. M

bütçe arttırabiliyosan 120mm sıvı soğutma al cooler master ben kullanıyorum çok memnunum
  4. M

Çözüldü✓ İşlemci oyun oynarken 75-85 derece arası olması problem olur mu?

işlemci güçlü normal o kadar ısınması
  5. M

120mm kasa fanı önerisi

Rampage 6C 120
  6. M

sıvı soğutma var ama ısınıyor

benim işlemci 65 dereceyi geçmiyor montajda hata vardır
  7. M

MSI vs Cooler Master 240mm soğutma ?

Merhaba cooler master 120mm sıvı soğutmaya sahibim. 240'a geçeceğim . İki model arasında kaldım Birisi MSI diğeri Cooler Master'in 240mm'lik versiyonu. Hangisi daha iyi soğutma sağlar...
  8. M

R5 5600 SOĞUTUCU F/P

Tamam abi ben yalan söylüyorum en iyisi sensin ok. Yük altında max 63 dereceleri geçmedi neyden bahsediyon ?
  9. M

R5 5600 SOĞUTUCU F/P

CoolerMaster 120mm sıvı soğutma kullanıyorum gayet yetecektir hava soğutmaya para vermeyin
  10. M

Bu soğutucu anakartımla uyumlu çalışır mı?

Merhaba Asus Prime A320M CR-2.0 anakartım mevcut ve üzerinde de 120mm sıvı soğutma var. Aşağıda linkini bıraktığım soğutucuyu almayı düşünüyorum. Herhangi bir şekilde anakartımla uyumsuzluk durumu var mıdır ? Sorunsuz kullanabilir miyim...
  11. M

5600 için hangi soğutucu ?

Merhaba Ryzen 5 5600 için Cooler Master 120mm sıvı soğutma kullanıyorum . Genel olarak memnunum. 240'a geçmek istesem hangi modeli önerirsiniz ?
  12. M

Ryzen 5 5600 işlemci için ARGB 360mm sıvı soğutma

Ryzen 5600 ile CoolerMaster 120mm sıvı soğutma kullanıyorum. En fazla yük altında gördüğüm sıcaklık 56 derece . Fazla para bayılmaya gerek yok
  13. M

SIVI SOĞUTMA BAKIM GEREKTİRİR Mİ ?

Bakalım bi yetmezse yükseltirim
  14. M

Kral aldık bikere üzeceğini sanmıyorum . Bakım konusunda bilgilendirir misiniz ?
  15. M

Hazır Sistemime sıvı soğutma ekledim . Bu sıvı soğutmalar bakım gerektirir mi su değişimi falan ? Gerektiriyorsa zaman aralığı nedir ? Aldığım soğutucu ...
Top Bottom