Arama sonuçları: *

1. M_F_Y_

Yardım Kule tipi soğutucuyu takamıyorum

adam uyumulu olan apartatı koymamıs dostum uyumlu dıyosa ıcınde olurdu yaz adama
  2. M_F_Y_

Yardım Kule tipi soğutucuyu takamıyorum

amd soket tıpı deıl gıbı o yuva 1683043609 intel gibi
  3. M_F_Y_

Yardım Fanlarım kontrolcüde çalışmıyor

Bu linke basmayın link virüslü 1679753014 Admin yokmu banlayın şunu
  4. M_F_Y_

Çözüldü✓ amd r5 3600 nası bi soğutucu almam gerek

teşekkürler hocam suan yazanalra gore 1-Se 214 xt 2-t6 3-deepcool ag400 arasında kaldım
  5. M_F_Y_

pekı 50 mı 34 mü hocam
  6. M_F_Y_

t6 mı dıyosunuz 1678652311 bide anakart tasımama yada ramlere çarpma sorunu olmaz değilmi anlmadığım ıcın tekrr tekrar soruyorum sımdıden kusura bakmayın
  7. M_F_Y_

baktım aslında sızın demedıgınız ayrı 5 tane daha buldum sıvı sogutmada dahıl ama kullanmadıgım ve bılgım olmadıgından sormak ıstedım
  8. M_F_Y_

önerisi olan başka arkadaşlar varmı
  9. M_F_Y_

pc kapatacak kadar yayın ve oyun oynadıgımda bazen apex bazen başka bişey sıcaklıktan kapanıyo
  10. M_F_Y_

kasama olmama yada ramlere degme gıbı bı problem olurmu
  11. M_F_Y_

Merhaba arkadaşlar işlemci : amd r5 3600 anakart:b450m-k ekran kartı: asus rtx 2060 evo kasa: xigmatek cyclops bu kasaya nası bi soğutma almam lazım ne yapmam lazım soğuması için
  12. M_F_Y_

Çözüldü✓ nasıl bı termal macun almam lazım

Cooler Master MasterGel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun MGZ-NDSG-N15M-R2 pekı bu nasıl
  13. M_F_Y_

Çözüldü✓ nasıl bı termal macun almam lazım

sistem ryzen 5 3600 işemcı rtx 2060 nasıl bi termal macun almam lazım işlemcı için termal macun bıttı bı de bunun yanında guzel bi kule tipi soğutucu olursa XIGMATEK CYCLOPS 4x120mm FAN X-POWER MidT ATX SİYAH KASA kullanıyorum bunlara göre bişey önerirseniz sevinirim
  14. M_F_Y_

Çözüldü✓ Nasıl bir sıvı soğutma almalıyım

fps cs valo r6 apex genelde belkı asırı sıkılırsam cyberpunk bu kadar
  15. M_F_Y_

bana arasında ne kadar fark var soylermısınız benım bıldıgım kadar abartı derecede fark yok
  16. M_F_Y_

anlamıyorum 15 fps falan farkedıyo fps turlerı arasında neden 5600 diyo herkes
  17. M_F_Y_

hmm senın aldıgın queit dark pro 4 baya pahalı ama bı baktımda :) (fiyata çaresizce bakabıldım sadece) bilmiyorum ışlemcı cok ısınıyo aklım dırek sıvı soğutma geldı termal macun kullandım çok etkı etmedı aklıma dırek sadece sıvı sogutma geldı bana tavsiye verebılıcek olursa sevınırım işlemcıyı...
  18. M_F_Y_

Neden 5600 alıyımki aşırı derecede farkı yok belki 5 fps falan nerdeyse aynılar
Top Bottom