Arama sonuçları: *

1. O

Ryzen 5 3600 Soğutucu önerisi

Sistemde geliştirilmesi gereken daha öncelikli parçalar olduğundan belki kasadan önce onlara öncelik veririm diye düşündüm :) Teşekkürler öneri için tabi.
  2. O

Kasadan memnunum şuan için hocam.
  3. O

Merhaba, Sadece oyun amaçlı kullanıyorum(çoğunlukla fps), o sebeple yüksek kalite bir soğutmaya gerek yoktur diye düşünüyorum. Kasa: https://www.itopya.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-tempered-glass-550w-80-usb-30-mid-tower-kasa/
  4. O

Anladım hocam bakıyım incelemelerine, ürün değil de markaya karşı bir ön yargım oluştu sadece
  5. O

SilverStone marka olana bakacağım, Gamepower'ın bazı ürünlerini kullandım ve bir daha bu markanın ürünlerine pek sıcak bakmıyorum :) 1619303622 Hocam hava soğutma için biraz tuzlu gibi, mesela T6 ultradan çok üstün müdür ?
  6. O

Merhaba, Yaklaşık 7-8 aydır stok fanı ile kullandığım Ryzen5 3600 işlemcim için soğutucu alacağım. Hava veya sıvı soğutma mı alacağım karar veremedim, 1000 TL'ye kadar bir bütçem var. Sıvı soğutma çok ihtiyaç mıdır, yoksa bu işlemciye kaliteli bir hava soğutma da yeterli olur mu ...
Top Bottom