Arama sonuçları: *

1. Swers08

İndi̇ri̇mli̇ Amd Wrai̇th Pri̇sm

aynı değildi yaklaşık olarak aynıydı :) arada devasa fark yoktu demek istediğim
  2. Swers08

başlarda aynı fiyattalardı yaklaşık af ile şimdi arada uçurum var :)
  3. Swers08

Macun özelliğini yitirdi artık normal şartlarda şimdiye kadar 65 68 - 70 bile görmedim
  4. Swers08

Stok soğutucuda stres testinde 74 derece görüyorum 1600 af de 1.5 2 senedir macun değişmedi bakalım sonuç ne olacak wraith prism ile birlikte en son mx4 sürmüştüm wraith prism ile gelen tümleşik macun iyidir umarım .
  5. Swers08

Farkettim fakat değerler çok ilginç 4.4 ghz çıkabilen bi işlemci sıcaklık dolayısıyla 3.6 damı çalışıyor yani bir gariplik var gibi duruyor . 1645701990 t6 ya ithafen attığınızı varsaydım biran :D inceleyince farkettim
  6. Swers08

aynı tedarikçi bende şimdi onu ekleyecektim yeni eklediler stoğu dikkat ederseniz .
  7. Swers08

Hocam attığınız değerlerde bir sıkıntı var birinde 197 w güç çekerken diğerinde 124 w arada devasa fark var birinde boostlanmamış işlemci nereden referans aldınız bilmiyorum ama .
  8. Swers08

Muhakkak tercih meselesi ben malzeme kalitesini ve tipini pek beğenmiyorum açıkçası performansı evet güzel fakat görselde önemli benim için . 1645691310 ihtiyacı olan için biçilmiş kaftan
  9. Swers08

tabi kesemizi daha çok aralamamızı istiyorlar :D tabii ki seçenek fazla bu kulvarda
  10. Swers08

Öyle ama ben kafamda fan sesi dönmesindense bir tık daha sıcak çalışmasını yeğlerim hassas kulaklar için tam bi cehennem :) 1645691063 Performansın yanından güzel görüntü neden olmasın değilmi :D haklı sebep
  11. Swers08

t6 ya göre bayağı sessiz :)
  12. Swers08

https://www.hepsiburada.com/amd-wraith-prism-led-rgb-islemci-sogutucu-p-HBCV000015M4SV?magaza=Elektra%20X&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.32.4 EN düşük 300 dolaylarına inen stok soğutucudan daha güçlü olan wraith prism an...
  13. Swers08

Çözüldü✓ ID-Cooling SE-224-XT VS Amd Wraith Prism

valla o fiyat aralığına çıkacağını hiç sanmıyorum hocam ya yurtdışı fiyatları bile fena 4800 e alıcam ben 6500xt yi sapphire modeli .
  14. Swers08

Belli oyunlardaysan ve yayın yoksa aynen yeterli yayın da olur güzel sistem :) bende bi 6500 xt alacam 3050 beklenmez artık 7 8 9 gidiyor
  15. Swers08

Valla nasıl oluyor bilmiyorum bazıları yanlış şeyler yapıyor sanırım 2. el 1600 af en iyi oyunda bile 60 derece stok soğutucu ve macun 1.5 yılı geçti mx4 :D hala ryzen devam sunduğu ram miktarı soket yapısı itibariyle .
  16. Swers08

Ben daha çok amd tabanlı sistemleri seviyorum fakat fiyata bakılırsa tabii ki gözü kapalı alınır :) Bi ekran kartına ihtiyacım var fakat oda stoklar ne yazıkkı izin vermiyor sistem fiyatına ekran kartı arıyoruz oda yok . 1643797673 Aşırı büyük ve bütçemi aşıyor hocam hava soğutmada bir yere kadar...
  17. Swers08

Vallaha çok iyi hocam bakıyorum kasa fanıda lazım aslında fan sekmesine tıkladım sonra dedimki bu paraya ekler kasa alırım :D vazgeçtim 1643791757 https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-gamebooster-gb-l06b-led-fanli-atx-kasa-fiyati,594259218.html kasam bu ortada tek fanı eksik mevcut...
  18. Swers08

Teşekkür ederim hocam sanırım karar verdim rgb olsa olurdu ama olmasada olur takıntım yok pek rgb için 200 lira verilmez şu durumda 800 e kadar alternatif göremedim sanırım bunu alacağım . siyah beyaz karar verebilirsem
  19. Swers08

Anladım hocam kasam siyah ama beyazına tutuldum gibi beyaz alasım var :) 1600 af 60 derecede benim black ops 3 oynarken ısınma yok stok soğutucu ile .
Top Bottom